slide image 1
Zachor AlapítványBudapest, Csalogány u., 1027 Magyarország

irodavezető/adminisztrációs munkatárs

Medior |Part-time |Administration |Budapest |Remote work
Salary range
Not provided
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

Leendő munkatársként szeretnénk rád bízni az irodai adminisztratív feladatok ellátását és segédkeznél a projektek, rendezvények, események adminisztrációjával, szervezésével kapcsolatos feladatokban. Csapatunk tagjaként családias környezetre, otthoni és irodai munkavégzésre is számíthatsz, és lehetőséged lesz nemzetközi projektekben részt venni. Jelentkezésedhez motivációs levelet kérünk emailben.

Salary rangeNot provided

Work schedule

Weekly working hours20 hours / week
Core time10 - 15

Responsibilities

irodai adminisztratív feladatok
oktatási programok előkészítése
feladatok nyomonkövetése
rendezvények előkészítése, szervezési munkák
projektek adminisztrációjával, szervezésével kapcsolatos feladatok

Professional skills

  • Irodai, adminisztratív5 / 5
  • előny: pedagógia2 / 5
  • 1-2 year(s) relevant experience(s)2 / 5
  • előny: pályázati adminisztr.1 / 5

Qualifications

Teacher training and education scienceAny level degree
Social sciencesAny level degree
Humanities and artsAny level degree
Social servicesAny level degree
OtherAny level degree

Language skills

EnglishFit for negotiation

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Openness |Be reliable |It is important to be flexible. |Ability to teamwork |Agility, Proactivity

Remote Work
About the company

Our story

  • 2007megalapítás
  • 2020-08új iroda
  • 2022várjuk az új munkatársat :)

What makes our product special

Online oktatás |digitális tartalmak |pedagógiai módszertan |személyes történetek |nyitottságra nevelés |országos tanár network

Our product

Oktatási szervezet

A Zachor Alapítvány a Társadalmi Emlékezetért civil oktatási szervezet. Célunk, hogy pedagógiai megközelítésünk, oktatási programjaink, tananyagaink és kiadványaink segítségével hozzájáruljunk ahhoz, hogy az általános iskolák és középiskolák diákjait a múltról való ismeretek megszerzése mellett érzékenyítsük, nyitottabbá tegyük egymás elfogadására.

Follow us

Life with us

Lightning round

Mac vagy PC
mindkettő
Légkondi vagy ablak?
mindkettő
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
ami jólesik

Trainings and workshops

szakmai utak, konferenciák, belső képzések

How can the employees affect the company’s life?

Együtt gondolkodunk minden program és projekt során, a csapatmunka nálunk a legfontosabb.

Why we love our office

szép a kilátás, jó a közlekedés, hozhatsz kutyát, két szoba van, de mind együtt dolgozunk egy légtérben ha ott vagyunk

Office photo

What would I miss if I left

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

precizitás, önállóság, kreativitás, csapatmunka

Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?