slide image 1
slide image 2
1 / 2
Strada Avram Iancu 421, Florești 407280, RomániaCelebrate the beauty of Individuality!

Crystal-Fashion

Divat, Szépség |Floresti |Kisvállalat (< 50)
Jelenleg 0 állás található ennél a cégnél.
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
A cégről

Történetünk

  • 2004Compania noastră, Brosch & Co Marketing S.R.L. a fost înființată în anul 2004.
  • 2005Preluăm comenzi de bijuterii complexe după schița de mână a clientei.
  • 2021Momentan ne mândrim cu peste 4000 de modele de bijuterii, producție proprie.

Ettől különleges a termékünk

construcție în ciment |multiple sisteme de închidere |comenzi speciale |bijuterii pe piele |revânzători |producție sub licență |producție profesională |inovație, diversitate

Termékünkről

Atelierul de bijuterii

Crystal-Fashion® este marcă de bijuterii și accesorii creată după ideile atelierului nostru, dar putem oricând să creăm articole după imaginația și cererea clienților noștri. Furniturile (părțile metalice) folosite în asamblare sunt de ultimă generație și special create pentru marca noastră. Sub Marca Crystal-Fashion® nu se comercializează produse finite ale altor producători.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Cel mai mulțumit de...
Echipa noastră.
Decor favorit?
Cristale Swarovski.
Super- putere?
Bijuterii realizate după cereri.

Így képezzük a kollégákat

Suntem în permanență preocupați de calitatea serviciilor și a produselor noastre. Încurajăm pe colegii noi și apreciem efortul tău pentru a ne comunica orice sugestie legată de experiența ta.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Ne împărtășim ideile și ne ajutăm reciproc atunci când este nevoie.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Atelierul nostru produce o gamă extrem de largă de bijuterii. Majoritatea sunt realizate după cereri. Ne ambiționează cererile speciale, cu provocare tehnică. De aceea, preluăm comenzi de bijuterii complexe după schița clientului. Oferim spre reselling toată gama de produse. Cristalele vin din fabrica din Wattens și sunt asamblate în atelierele noastre, după dorința clientului.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

Mi-ar lipsi să văd unicitatea care se ascunde în fiecare clientă, încurajăm accentuarea INDIVIDUALITĂȚII prin depășirea limitei propriului stil.

Edith Brosch

CEO

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • simț estetic
  • asumarea unor responsabilități
  • adaptare la sarcini de lucru schimbătoare
  • atenție la detalii, precizie și răbdare
  • gândire creativă
  • managementul timpului propriu și al altor persoane
Melyik híres ember lenne a cég?

Pierce Brosnan - Luxy

Csapatvideó

Csapatvideó

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket