Mennyire passzol hozzám?

Real Estate Assistant

Junior

Részese leszel nemzetközi csapatunknak, bővítheted majd tudásodat a közigazgatás vagy az ingatlanügyek területén, feladataid közé fog tartozni az ingatlanértékesítési csapat és az országos menedzser napi tevékenységeinek segítése. Emellett felelni fogsz a kolozsvári irodáért és annak a nemzetközi hálózat többi irodájával történő gördülékeny együttműködéséért is.

Szakmai ismeretek

Kiváló MS Office ismeretek
Számlázó program
Iroda menedzsment
HR adminisztráció
Tapasztalat piackutatásban

Megbízhatóság Kiváló rendszerező Türelmes proaktív hozzáállás Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent ha van már tapasztalatod irodai adminisztratív munkák végzésében, ha hajlandó vagy utazni és ha értesz a Photoshop/Indesign programokhoz.

Ekkor kezdhetsz

Júliustól

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
500 — 1 200 EUR

Étkezés
Gyümölcs Kávé Rágcsa
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • A könyveléssel és jogi ügyekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • A HR-rel, ügyfélkezeléssel és marketinggel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Az ingatlanjelentések és marketinganyagok lektorálása és elkészítése román, magyar és angol nyelven
  • Irodavezetés, meeting szervezés
  • Az értékesítésre felkínálandó ingatlanok összegyűjtése és listázása

Technológiák, eszközök

Microsoft Teams MS Office 365

  • Jelentkezés nyelve: Angol, Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Emberi erőforrás, HR
BA diploma
vagy
Kommunikáció- és médiatudomány
BA diploma
vagy
Marketing
BA diploma
vagy
Menedzsment
BA diploma
vagy
Pénzügy és számvitel
BA diploma

Tárgyalóképes szint
és
Tárgyalóképes szint
és
Angol

Bulevardul 21 Decembrie 1989 16, Cluj-Napoca 400000, Románia

Munkaidő

Rugalmas
40 óra/hét
Törzsidő
10 - 16

Leendő csapatod

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 44

Termékünkről

Ingatlan és befektetési tanácsadó

Szolgáltatásokat nyújtunk befektetési tanácsadás, ingatlan közvetítés, piackutatás, műszaki és projektmenedzsment területen.

Innovatív professzionális ingatlanszolgáltatások széles skáláját kínáljuk, mobilizálva a helyileg működő csapatainkat és a regionális tudásbázist felhasználva.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Bettina
			    									- Manager aszinsztens

Ha elmennék, hiányozna az irodai hangulat, a reggeli finom kávé és a remek infrastruktúra ami megkönnyíti az irodai tevékenységeket.

Bettina , Manager aszinsztens

Adriatic Appraisal - Fotó az irodáról  - Bulevardul 21 Decembrie 1989 16, Cluj-Napoca 400000, Románia

Ettől különleges a termékünk

Ingatlan, Építészet 7 országban vannak irodáink

Történetünk

  1. 2018.07

    Romániai cég megalapítása

  2. 2021.09

    Székhely változás

  3. 2022.03

    Cég terjeszkedése

Havi gyűléseink teret adnak az alkalmazottaknak megosztani ötleteiket és javaslataikat az egész csapattal, teret adva mindenkinek a kreativitásuk kibontakoztatására.

Adriatic Appraisal - Kedvenc tárgy az irodában  - Bulevardul 21 Decembrie 1989 16, Cluj-Napoca 400000, Románia

Cégünk nagy hangsúlyt fektet a fejlődésre. Támogatunk bármilyen szakmai írányba való fejlődést ami értéket tud hozzáadni csapatunkhoz.

Kétszavasok

Kedvenc dekor?
A kis irodai kaktuszunk
Átlag életkor?
28
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
A kettő között, fontos a jó egyensúly

Kolozsvár központjában található, tömegközlekedéssel könnyű eljutni. Szép világos és van légkondi is.

Meryl Streep

Céltudatos

Nagyon fontos számunkra a rendszerezettség. Ebben a kaotikus, rohanó világban jó olyan személlyel együtt dolgozni, aki rendben tartja a dolgokat.