slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
Akcenta CZStrada Someșului 13, Cluj-Napoca 400000, Románia

Reprezentant teritorial

Medior |Megbízási szerződés |Sales |Távmunka
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Compania noastră fintech AKCENTA îşi dezvoltă rețeaua de reprezentanţi teritoriali în România!

Dacă ai capacități excelente de negociere, ești motivat de performanța financiară, ai experiență în domeniul financiar și îți place să lucrezi cu un program flexibil, locul tău este alături de echipa noastră dinamică și de succes.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

román,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő20 óra / hét

Feladatok

gestionarea portofoliului propriu de clienți, participarea activă în tranzacțiile acestora;
atragerea continuă de noi clienți și construirea de relații sustenabile cu aceștia;
suport acordat clienților în utilizarea serviciilor Akcenta;
promovarea prezenței brandului Akcenta în teritoriu;
raportarea permanentă a activităților și participarea la întâlnirile de afaceri.

Szakmai ismeretek

  • vânzare/negociere B2B;4 / 5
  • abilități de prospectare4 / 5
  • experiență: domeniul financiar3 / 5

Végzettség

ÁltalánosBA diploma

Nyelvtudás

RománAnyanyelvi szint
és
AngolTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Felelősségteljesség |Proaktív |orientată spre rezultate |disponibil pentru deplasări |excelent comunicator

Home Office
Távmunka

Avantaje

A cégről

Történetünk

  • 1997Pe piața financiară cehă funcționăm din anul 1997.
  • 2015Akcenta CZ intră pe piața din România.
  • 2016Suntem supravegheați de BNR, în conformitate cu regulile uniforme a reglementării europene.
  • 2017Serviciile noastre sunt utilizate de peste 42 000 de clienți
  • 2021Volumul tranzacțiilor valutare continuă să crească, creșterea între 2019 și 2020 a fost de 6%.

Ettől különleges a termékünk

Cursuri valutare avantajoase |Plăți internaționale gratuite |Decontare rapidă, sigură |Instituție de plată stabilă |Informații zilnice despre curs |Comisioane mici, inexistente |Relații clienți profesional |Abordare personală |Condiții individuale

Termékünkről

Plăți internaționale, schimb valutar, hedging

  • Schimb valutar : Beneficiați de soluții personalizate inegalabile, în baza evoluției în timp real a pieței valutare.
  • Plăți internaționale rapide, foarte avantajoase, plăți in EUR gratuite.
  • Operațiuni la termen (Hedging) - Forwardul vă oferă posibilitatea să cumpăraţi sau să vindeţi valută străină stabilită de dvs. la un curs stabilit la încheierea tranzacţiei, dar cu decontare în viitor

Termékvideó

Termékvideó

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Întârziere sau muncă peste program?
credem în eficiența muncii flexibile
Super- putere?
curs valutar impecabil
Cel mai mulțumit de...
clienții mulțumiți

Így képezzük a kollégákat

Avem meetinguri lunare și traininguri interne pentru toți colegii din echipă.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Reprezentanții de vânzări lucrează independent, însă primesc suport integral de la directori teritoriali și colegii din Head-Office. Toate opiniile sunt binevenite și luate în considerare.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

În 2015 am intrat pe piața din România, am construit o echipă extraordinară, cu care am reușit să obținem rezultate deosebite. Nu aș pleca :).

Theodor

Director comercial România

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Apreciem, dacă ești:

  • o persoană proactivă și orientată spre rezultate;
  • atent(ă) la detalii și ai o organizare personală impecabilă

Melyik híres ember lenne a cég?

Pierce Brosnan - Luxy