slide image 1
Cabana & Restaurant FarkasStrada Vilelor 2, Toplița 535700, Románia

Szakács és konyhai kisegítő

Medior |Teljes munkaidős |Szakmunka |Toplița
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Maroshévízi panziónkba a téli síszezon (december-március) idejére szakácsot és/vagy konyhai kisegítőt keresünk váltott, nappali és délutáni műszakba. Ha érdekel a hazai turizmus, és a szezonmunka lehetősége, ragadd meg ezt az alkalmat!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar, román,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő08:00/16:00 - 16:00/22:00

Feladatok

Konyhai kisegítőként a reggeli-ebéd-vacsora előkészítésében segíted a konyhai csapatot.
Szakácsként kitalálod és elkészíted a napi ételkínálatot.

Szakmai ismeretek

  • Szakács tapasztalat3 / 5
  • Konyhai kisegítő tapasztalat3 / 5
  • Igényes munkavégzés5 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

RománTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Csapatjátékos |Fontos, hogy rugalmas legyél. |Felelősségteljes, megbízható |Udvarias és kommunikatív

Az ideális jelentkező

Dolgozott már szakácsként és/vagy konyhai kisegítőként, szívesen dolgozna zsúfoltabb szezonban is, és vállalja a két műszakos (délelőtt-délután) munkarendet.

Ne jelentkezz, ha...

nem szeretnél konyhán dolgozni
nem beszélsz románul