Csoki képviselő

Medior

Elkötelezett rajongója vagy az ínyenc kézműves csokoládéknak? A csokikban is a különlegeset és a minőségit keresed? Akkor a Chocohause-ban otthonodra találsz! Gyere és ismertesd meg egyedi édesség különlegességeinket a nagyvilággal! Utazz az országban, találkozz partnerekkel és köss együttműködési szerződéseket!

Értékesítőként várunk csokoládé manufaktúránk lelkes csapatába!

Szakmai ismeretek

Értékesítési tapasztalat
Marketing ismeret
Digitális trendek ismerete

Pontosság Igényesség Kiváló kommunikációs képesség Megnyerő személyiség Csokoládé szeretet :)

Ekkor kezdhetsz

Mihamarabb

Az ideális jelentkező

Tapasztalt, vezetett már be sikeresen terméket a piacra, és nem utolsósorban szeret utazni, hiszen célunk, hogy Románia-szerte megismertessük a Chocohause márkát.

Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Csapatépítő programok
Utazás
Céges autó
Eszközök
Céges telefon Tablet
Egyéb

Eladás utáni bónusz (3-10%)

Feladatok

  • Új offline és online értékesítési csatornák nyitása
  • Új viszonteladói, partneri hálózat kiépítése
  • Egyéb sales és marketing tevékenységek

  • Jelentkezés nyelve: Magyar, Román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Marketing
Bármilyen fokú diploma
vagy
Nem kell papír

Tárgyalóképes szint
és
Tárgyalóképes szint
és
Angol

Iroda cím

Aleea Azuga 3, Cluj-Napoca 400451, Románia

Munkaidő
9:00 - 17:00

Termékünkről

Csokoládébolt

Cégünk és a Chocohause márka a sütemények és édességek iránti szeretetből született. A Chocohause a hagyományos és egyedi különlegességek széles választékát kínálja. Minden termékünk kézzel készül, a legjobb minőségű alapanyagokból. Több mint 9 éves tapasztalattal rendelkezünk a csokoládékészítés terén, és márkánk kimagasló helyet foglal el a csokoládétermékek és házi édességek palettáján.

Célunk, hogy vásárlóink érezzék és élvezzék az édes és rendkívül finom ízek különböző kombinációit, hogy egy pillanatra elszakadjanak a valóságtól és visszarepüljenek gyermekkoruk kedvenc ízeihez.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Halász Amália
			    									- Menedzser

Én bevallom, szerelmes vagyok a munkámba és úgy érzem, nem szeretnék most megállni, mert még nagyon sok kiaknázatlan lehetőség áll előttem.

Halász Amália , Menedzser

Chocohause - Fotó az irodáról  - Aleea Azuga 3, Cluj-Napoca 400451, Románia

Ettől különleges a termékünk

hagyományos és egyedi ízek exkluzív, extravagáns ízek ingyenes kóstoltatás legjobb minőségű alapanyagok kézzel készült édességek

Történetünk

  1. 2014

    A sütemények és édességek iránti szeretetből megszületett a cégünk és a Chocohouse márka.

  2. 2018

    Megnyitottuk laboratóriumunkat.

  3. 2018

    Hagyományos és egyedi különlegességek széles választékát kínáljuk immár online felületen is.

Véleményekre, új nézőpontokra, igényfelmérésekre mindig szükség van. Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy együtt minőségi, egyedi, kézműves csokoládét gyártunk a legkiválóbb alapanyagokból.

Chocohause - Kedvenc tárgy az irodában  - Aleea Azuga 3, Cluj-Napoca 400451, Románia

Kollégáinkat felkészítjük arra, hogy a Chocohause a legexkluzívabb aromák, egyedi kompozíciók és emlékezetes ízek világa, ahol minden nap azon dolgozunk, hogy különleges ízélményeket kínáljunk.

Kétszavasok

Hobbi?
házi csoki készítés
Legbüszkébb
a minőségi termékeinkre
Kedvenc dekor?
gyümölcs

Az iroda szép, rendezett, a csodás termékektől hangulatos és egyben egy kis üzemnek is tekinthető, ahol elkészülnek a finomságok.

Meryl Streep

Céltudatos

  • magabiztosság
  • empátia
  • türelem
  • kitartás
  • szépérzék

Kedvenc digitális megoldásunk

Mindig segít a pontos arányok betartásában.