slide image 1
CORAX-BIONERBudaörs, Gyár u. 2, 2040 Magyarország

Területi képviselő (Románia)

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Távmunka
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

A Corax-Bioner Zrt. az egész országot lefedő, felkészült agrárszakemberekből álló területi képviselői hálózattal rendelkezik, melynek bővítéséhez, romániai munkavégzéssel – Bihar, Temes, Arad, Szatmár megyék lefedésére - Területi képviselő kollégát keres.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő42 óra / hét

Feladatok

Vevőkör kialakítása, kapcsolattartás, szakmai tanácsadás
A cég termékeinek értékesítése a munkavégzési körzetében

Szakmai ismeretek

  • Növénytermesztés4 / 5
  • Értékesítési tapasztalat4 / 5

Végzettség

MezőgazdaságBSc

Nyelvtudás

RománTárgyalóképes szint
és
MagyarTárgyalóképes szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Megbízhatóság |Önálló |Jó kommunikációs képesség |Jó problémamegoldó képesség

Távmunka
A cégről

Történetünk

  • 2004Növényvédőszerek, műtrágyák és szúnyogirtó szerek gyártása elkezdődött.
  • 2014Beruházás - Budaörsi üzem teljeskörű korszerűsítése, bővítése,raktárkapacítás növelése.
  • 2022A kezdeti évi 100-150 ezer literes termelés mára megtízszereződött.

Ettől különleges a termékünk

Szakmailag elismert |Prémium minőség |Környezetbarát

Termékünkről

Növényvédőszerek, EK műtrágyák és baktériumtrágyák

A Corax-Bioner Zrt. saját fejlesztésekre és sikeres szabadalmak hasznosítására épülő növényvédőszereket, EK műtrágyákat és baktériumtrágyát gyárt és forgalmaz. A termékek értékesítése saját tulajdonban lévő ismert márkaneveken (Vektafid®, Biosol®, Voligop®, Nevikén®, CoraZonit®) történik .Növényvédőszereink és termésnövelő anyagaink integrált és ökológiai termesztésben is felhasználhatók.

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Légkondi vagy ablak?
légkondi
Mac vagy PC
PC
Nemek aránya?
fele-fele

Így képezzük a kollégákat

A rugalmas munkavégzés biztosítja az egyéni önfejlesztést, szakmai fejlődést, tájékozódást.Támogatjuk, részt veszünk dolgozóinkkal a szakmai képzéseken.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Dolgozóink véleménye, észrevételei fontosak számunkra, minden ötlet figyelemre érdemes. Időszakos ötletbörzék, megbeszélések fórumán ezek elemzésére, megbeszélésre kerül sor.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Minden adott a kényelmes munkavégzéshez, új, stílusos, légkondicionált helységek.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A családias hangulat és flexibilitás.

Elkötelezett munkavállaló

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Öntudatos munkavégzés és kollegialitás