Mennyire passzol hozzám?

Senior projektmenedzser

Senior

Ha szereted a pörgést, a mindennapi kihívásokat, vérbeli projektmenedzser vagy, téged is az innováció hajt előre, ismered a startup-ok világát, ráadásul otthonosan mozogsz a technológia világában, akkor téged keresünk!

Szakmai ismeretek

3-5 év releváns tapasztalat
Projektmenedzsment
Pályázatos menedzsment tudás
Technológiai ismeretek

Proaktív Precíz Jó kommunikációs készség Önálló Kiváló problémamegoldó

  • részt vettél már nemzetközi pályázatos projektek fejlesztésében, írásában és lebonyolításában
  • van tapasztalatod innovációs projektek lebonyolításában

Ekkor kezdhetsz

Októbertől

Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
SZÉP kártya Magánegészségügy Csapatépítő programok
Utazás
Utazási támogatás
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • vállalati/tehetségfejlesztő programok tervezése, nyomon követése és zárása
  • EU-s/nemzetközi pályázatok fejlesztése, menedzselése
  • prezentációk, koncepciók, szakmai anyagok készítése
  • kapcsolattartás hazai és nemzetközi ügyfelekkel/partnerekkel, találkozók szervezése
  • rendszeres kapcsolattartás startup-okkal, mentorokkal

Technológiák, eszközök

Slack MS Office 365 Monday.com

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel

Ne jelentkezz, ha...

  • Nincs tapasztalatod projektmenedzsment téren
  • Ha nem tudsz jól angolul

Végzettség

Általános
BA diploma

Nyelvtudás

Angol

Iroda cím

Budapest, Székács u. 29, 1122 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
20/30/40 óra/hét
Törzsidő
10.00 - 16.00

Így dolgozunk mi

Az aktív munka híve vagyunk, akkor meetingelünk, amikor igazán szükséges.

Leendő csapatod

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 41
22 - 41

Mit fogsz tanulni

  • megismered az innovációs ökoszisztéma szereplőit
  • belelátsz a startupok világába

Termékünkről

Startup inkubáció és innovációs tanácsadás

A vállalatvezetőket és startup alapítókat olyan a tudással és kapcsolatrendszerrel erősítjük meg, amely minden szervezetben lendületet ad az innovációnak. A Design Terminal tizenkét országban szervez inkubációs programokat és 2014 óta már 1000-nél is több startuppal és számos iparág vezető nagyvállalatával dolgozott együtt.

A Design Terminal Közép-Európa vezető innovációs ügynöksége. Hiszünk abban, hogy az értékteremtő innováció alapja az optimizmus és a vállalkozó szellemiség.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Barbi
			    									- Sajtó & PR menedzser

A kreativitást felpiszkáló feladatok, az új ismeretek beemelése, az inspiratív munkakörnyezet kerttel, és hogy valakinél mindig van egy kis csoki.

Barbi , Sajtó & PR menedzser

Design Terminal - Fotó az irodáról  - Budapest, Székács u. 29, 1122 Magyarország

Csapatvideó

Design Terminal - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

Közösségépítés Nagyvállalati partnerek Közösségi iroda Emberközpontúság Nemzetközi kapcsolatok Social impact

Történetünk

  1. 2014.01

    Design Terminal inkubátor megalapítása, startupok mentorálásának elindítása

  2. 2016.01

    Nonprofit, magántulajdonú szervezetté válás

  3. 2017.08

    Mentorprogramunk nemzetközivé vált

  4. 2018.01

    Innovációs ügynökséggé válunk, hidat építünk a startupok és a nagyvállalatok között

Minden projektünk alkalmával nyitott a lehetőség, hogy dolgozóink saját ötleteikkel hozzátegyenek a projektek tökéletesítéséhez. Ezen felül pedig HR csapatunk mindig szívesen fogadja az új ötleteket.

Design Terminal - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Székács u. 29, 1122 Magyarország

Évente kétszer tartunk csapatépítő hétvégét, a munkatársak bármilyen képzést választhatnak magunknak évente egy alkalommal, illetve technológiai fesztiválokon is részt veszünk rendszeresen.

Kétszavasok

Ebéd?
Az ikonikus sárga asztalnál
Kedvenc dekor?
Színes kockáink
Átlag életkor?
30

Ügyfeleink

Design Terminal - Ügyfeleink

  • hatalmas kert
  • kutyabarát iroda
  • tágas, színes terek
  • növények mindenhol
  • chill zónák
  • co-working iroda
  • studió forgatáshoz, fotózáshoz
  • jófej emberek
  • állandó pörgés
  • startupok
  • workshopok

Termékvideó

Design Terminal - Termékvideó

Kreativitás, humor, optimizmus, rugalmasság, tenni akarás, jó alkalmazkodóképesség és nagy előny ha szereted a kutyákat! :)
Kutyák mindenhol! <3
Imádunk csavarogni az erdőben
Szeretjük a kertünk
Ha jó az idő = Garden Office
Az irodában se rossz...

Itt követhetsz minket

Szerethető Munkahelyek Díj 2019 díjazottja

Szerethető Munkahelyek Díj 2020 díjazottja

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!

Design Terminal

Nyitott pozíciók:

@Design Terminal SZÉP kártya

Projektasszisztens