slide image 1
Erdélyi Hagyományok Háza AlapítványStrada Târgului 1, Târgu Mureș, Románia

Kulturális szervező

Junior |Teljes munkaidős |Irodai munka |Marosvásárhely
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Az Erdélyi Hagyományok Háza Alapítvány kulturális szervező kollégákat keres kolozsvári és csíkszeredai székhelyeire! Hogy mi lesz az új munkatársak feladata? Az alapítvány sokszínű kulturális eseményeit szervezik az adott helyszínekről.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Motivációs levél

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő8:00 - 16:00

Feladatok

eseményeket, programokat tervezel, szervezel és bonyolítasz le
együttműködsz a budapesti Hagyományok Házával és a központi, marosvásárhelyi székhellyel
kapcsolatot ápolsz a programok, események partnereivel
tartod a kapcsolatot a helyi és területi kulturális és egyéb intézményekkel és szereplőkkel

Szakmai ismeretek

  • Valamely népi műfaj ismerete4 / 5
  • Kulturális kapcsolatrendszer4 / 5
  • asszertivitás a szervezésben4 / 5
  • Fejlett kommunikációs ismeret5 / 5
  • Kiváló román nyelvtudás5 / 5

Végzettség

ÁltalánosBA diploma

Nyelvtudás

RománTárgyalóképes szint
vagy
AngolTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Jó kapcsolatépítő készség |Kiváló problémamegoldó készség |Kitűnő kommunikációs képesség

Az ideális jelentkező

Ideális jelentkezőink tapasztalt eseményszervezők, kreatívak és kitűnően kommunikálnak.

Előny, ha...

  • eseményszervezői tapasztalat
  • meglévő kapcsolatrendszer

Ne jelentkezz, ha...

nem szeretnél az erdélyi és a hagyományos magyar kultúra átörökítésében, felélénkítésében segédkezni
A cégről

Történetünk

  • 2019-09Az Alapítvány megalakulása
  • 2020-02Központi iroda megnyitása (Marosvásárhely, Kolozsvár)
  • 2022-02Területi irodák megnyitása (Székelyudvarhely, Csíkszereda)

Ettől különleges a termékünk

Hagyományőrzés |Kulturális programok |Közösségteremtés |Népművészetek ápolása

Termékünkről

Erdélyi és hagyományos magyar kultúra megőrző

Az Erdélyi Hagyományok Háza Alapítvány területi irodái Kolozsváron, Székelyudvarhelyen, Csíkszeredában és Marosvásárhelyen működnek. Központi irodánk Marosvásárhelyen található. Családi programokat, képzéseket, kiállításokat, fesztiválokat, táborokat, koncerteket szervezünk.

Céges értékek

Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Egészségtudatos

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Hobbi?
kulturális programok
Superpower?
hagyományőrzés
Legbüszkébb
csapatunkra

Így képezzük a kollégákat

Kollégáinknak belső tréninget tartunk.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

- éves munkaterv, amit mindenki a maga ötlete alapján állít össze

- heti értekezletek

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Tágas és világos, alkalmas hely a tevékenységek megtartására.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A jó hangulat és a kiváló csapat!

Erdődi Nóra

kulturális szervező

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • csapatszellem
  • kreativitás
  • humor
  • empátia
  • figyelmesség