Mennyire passzol hozzám?

Kulturális szervező

Junior

Az Erdélyi Hagyományok Háza Alapítvány kulturális szervező kollégákat keres kolozsvári és csíkszeredai székhelyeire! Hogy mi lesz az új munkatársak feladata? Az alapítvány sokszínű kulturális eseményeit szervezik az adott helyszínekről.

Szakmai ismeretek

Valamely népi műfaj ismerete
Kulturális kapcsolatrendszer
asszertivitás a szervezésben
Fejlett kommunikációs ismeret
Kiváló román nyelvtudás

Jó kapcsolatépítő készség Kiváló problémamegoldó készség Kitűnő kommunikációs képesség

Előny, ha...

  • eseményszervezői tapasztalat
  • meglévő kapcsolatrendszer

Ekkor kezdhetsz

Június 20.

Az ideális jelentkező

Ideális jelentkezőink tapasztalt eseményszervezők, kreatívak és kitűnően kommunikálnak.

Étkezés
Étkezési támogatás
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Magánegészségügy
Eszközök
Céges telefon

Feladatok

  • eseményeket, programokat tervezel, szervezel és bonyolítasz le
  • együttműködsz a budapesti Hagyományok Házával és a központi, marosvásárhelyi székhellyel
  • kapcsolatot ápolsz a programok, események partnereivel
  • tartod a kapcsolatot a helyi és területi kulturális és egyéb intézményekkel és szereplőkkel

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz Motivációs levéllel
  • LinkedIn

Ne jelentkezz, ha...

  • nem szeretnél az erdélyi és a hagyományos magyar kultúra átörökítésében, felélénkítésében segédkezni

Végzettség

Általános
BA diploma

Tárgyalóképes szint
vagy
Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Strada Târgului 1, Târgu Mureș, Románia

Munkaidő
8:00 - 16:00

Termékünkről

Erdélyi és hagyományos magyar kultúra megőrző

Az Erdélyi Hagyományok Háza Alapítvány területi irodái Kolozsváron, Székelyudvarhelyen, Csíkszeredában és Marosvásárhelyen működnek. Központi irodánk Marosvásárhelyen található. Családi programokat, képzéseket, kiállításokat, fesztiválokat, táborokat, koncerteket szervezünk.

Az Erdélyi Hagyományok Háza Alapítvány célja és küldetése az erdélyi és a hagyományos magyar kultúra részét képező letűnt, vagy eltűnőben lévő kisközösségi kultúra, a néphagyományok, népművészet és népi kultúra elemeinek megőrzése, életben tartása, élővé tétele, átörökítése, valamint visszajuttatása a ma és holnap kulturális közéletébe a teljes Erdély, Partium és Moldva területén.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Erdődi Nóra
			    									- kulturális szervező

A jó hangulat és a kiváló csapat!

Erdődi Nóra , kulturális szervező

Erdélyi Hagyományok Háza Alapítvány - Fotó az irodáról  - Strada Târgului 1, Târgu Mureș, Románia

Ettől különleges a termékünk

Hagyományőrzés Kulturális programok Közösségteremtés Népművészetek ápolása

Történetünk

  1. 2019.09

    Az Alapítvány megalakulása

  2. 2020.02

    Központi iroda megnyitása (Marosvásárhely, Kolozsvár)

  3. 2022.02

    Területi irodák megnyitása (Székelyudvarhely, Csíkszereda)

- éves munkaterv, amit mindenki a maga ötlete alapján állít össze

- heti értekezletek

Erdélyi Hagyományok Háza Alapítvány - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Târgului 1, Târgu Mureș, Románia

Így képezzük a kollégákat

Kollégáinknak belső tréninget tartunk.

Kétszavasok

Hobbi?
kulturális programok
Superpower?
hagyományőrzés
Legbüszkébb
csapatunkra

Tágas és világos, alkalmas hely a tevékenységek megtartására.

  • csapatszellem
  • kreativitás
  • humor
  • empátia
  • figyelmesség