Mennyire passzol hozzám?

HR menedzser

Medior

Családias és közvetlen munkaközösségünk fenntartására keressük HR menedzser kollégánkat! Ha egy összetartó csapat tagjaként és középvezetőjeként munkafolyamainkat optimalizálnád, várunk az ERONDhoz.

Teljes körű HR adminisztrációt végzel, interjúkat szervezel, lebonyolítod az alkalmazási folyamatokat, fizetési és juttatási csomagokat gondolsz ki, csapatösszerázókat, továbbképzőket szervezel.

Szakmai ismeretek

Munkaügyi jog ismerete
Projektmenedzseri képességek
Hasonló munkatapasztalat

Önálló munkavégzés Jó konfliktuskezelési készség Vezető, de jó csapatjátékos Magas fokú empátia

tapasztalata van, de legalább ennyire fontos, ha önmotivált legyen, és szeresse ezt az alkalmazottak adminisztrációjával, jóllétével kapcsolatos munkakört.

Ekkor kezdhetsz

Amint megegyeztünk.

Az ideális jelentkező

dolgozott már HR munkakörben, naprakész munkajogi ismerettel rendelkezik, empatikus vezetői személyiség, aki könnyen szót ért a kollégáival.

Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Coaching Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

  • Motiváló fizetés és juttatás
  • Továbbképzési lehetőség
  • Közvetlen munkaközösség
  • Rugalmas munkaprogram

Feladatok

  • Alkalmazási adminisztrációt végzel:interjúztatsz,alkalmazol,bérezési,juttatási rendszert dolgozol ki
  • Ismered és alkalmazod a jogi folyamatokat, minőségi szabványoknak megfelelő dokumentációt készítesz.
  • A minőség, a közösség és a vállalkozás működésének fenntartására optimalizálod munkafolyamatainkat.
  • Oktatási lehetőségeket szervezel, folyamatosan tartod a kapcsolatot az alkalmazottakkal.
  • Családias és közvetlen munkaközösséget tartsz fent, csapatépítési tevékenységeket szervezel.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar, Román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz Motivációs levéllel
  • LinkedIn

Ne jelentkezz, ha...

  • nem vagy empatikus
  • nem érdekel a HR

Végzettség

Általános
BA diploma
és
Emberi erőforrás, HR
Kiegészítő képzés

Tárgyalóképes szint
és
Magyar
Társalgási szint
és
Angol

Iroda cím

Strada Gheorghe Doja 177, Târgu Mureș, Románia

Munkaidő
8:30 - 16:30

Termékünkről

Orvosi műszer szaküzlet

Cégünk 2002ben alakul, mint orvosi műszerek forgalmazója. 2016tól az EROND brandnév alatt gyártjunk orvosi bútorokat és műszereket. Cégünk folyamatosan fejlődik és mára egyike az egészségügyi szférában tevékenykedő cégeknek a világon, amelyik teljes körű szolgáltatást nyújt - gyárt, forgalmaz és szervizel. Romániai piacon mindenképp egyedi! Legyél te is egy kiváló csapat tagja!

Célunk, hogy orvostechnikai eszközök és orvosi bútorok gyártásával, valamint kutatás-fejlesztési tevékenységgel a magánorvosi praxisok számára komplett, minőségi megoldásokat nyújtsunk. Ezek a megoldások a betegek életminőségének és az egészségügyi ellátás hatékonyságának javítását szolgálják.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Budai Nóra
			    									- Manager

Ez egy családias hangulatú, folyamatosan növekvő vállalkozás, ahol sokrétűen lehet fejlődni, tanulni és olyan kollegák vannak akikkel jó együtt lenni.

Budai Nóra , Manager

EROND - Fotó az irodáról  - Strada Gheorghe Doja 177, Târgu Mureș, Románia

Ettől különleges a termékünk

Orvosi eszközök gyártása Orvosi bútorok gyártása Egyedi termékek kialakítása Orvosi gépek szervizelése Prototipizálás

Történetünk

  1. 2002

    Cégünk megalapítása.

  2. 2006

    2006 óta vagyunk jelen az orvosi műszereket gyártó piacon.

  3. 2006

    Magas standardoknak megfelelő, folyamatos kutatás-fejlesztési tevékenységeket végzünk.

Alkalmazottaink véleményére mindig kíváncsiak vagyunk, hiszen ők azok, akik nagy hatással vannak cégünk fejlődésére.

EROND - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Gheorghe Doja 177, Târgu Mureș, Románia

A kollégák felzárkóztatására gyakran tartunk közös tréningeket, és igény esetén egyéb szakmai továbbképzőket.

Kétszavasok

Csúszás vagy túlóra?
Egyiket sem ismerjük. :)
Mac vagy PC
PC
Légkondi vagy ablak?
Légkondi

Ügyfeleink

EROND - Ügyfeleink

Családias hangulatú családi vállalkozás.

Termékvideó

EROND - Termékvideó

  • kreativitás
  • empátia
  • kitartás
  • igényesség