PHP Backend Developer

Medior

Szeretnél részt venni egy online játékplatform fejlesztésében, amely több mint 2000 játékkal szolgál közel 2 millió játékosnak 4 kontinensen?

Ha érdekel, hogyan mozgatunk valós időben több ezer eurót másodpercenként, netán a szerver-szerver kommunikációra vagy kíváncsi és úgy érzed szeretnéd kipróbálni magad e területen, akkor nálunk a helyed! Csatlakozz a csíkszeredai csapatunkhoz!

Szakmai ismeretek

PHP, MySQL, GIT tapasztalatok
REST, SOAP, JSON, XML ismerete
Alapfokú Linux ismeretek
Alapfokú hálózati ismeretek
Felsőfokú végzettség

Együttműködő Gyorsan alkalmazkodó Magyar és angol nyelv Analitikus gondolkodás Fejlődés, tanulás iránti vágy

  • Csíkszeredai lakos vagy, vagy meg tudod oldani az ingázást.
  • Nem kell az alapoktól kezdve betanítsunk.
  • Szereted a technikát, az információs technológiákat.

Ekkor kezdhetsz

Holnaptól

Az ideális jelentkező

Nálunk minden jelentkezőnek van esélye. Lehetsz tapasztalt PHP programozó, vagy lelkes kezdő, itt lehetőséged van kipróbálni magad. Jelentkezésed után egy rövid technikai feladatot bízunk rád, amelyet megoldva látni fogjuk, mennyire vagy alkalmas az állás betöltésére. Mert az ideális jelentkező nem rémül meg egy kis próbától, nem igaz?

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló
Egyéb

Nem kötött munkaprogram

Feladatok

  • Új partnereket és játékokat integrálsz a platformra.
  • Technikai kapcsolatban vagy a partnereinkkel.
  • Továbbfejleszted és javítod a meglévő integrációkat.
  • Új funkciókat vezetsz be.

Technológiák, eszközök

Slack, Skype Git, Jira, Google Docs API (PHP), SQL XML, JSON, SOAP, REST Linux, SSH

  • Jelentkezés nyelve: Angol, Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Informatika
BA diploma
vagy
Informatika
MA diploma
vagy
Informatika
Bármilyen fokú diploma

Tárgyalóképes szint
és
Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Strada Brașovului 4, Miercurea Ciuc 530003, Románia

Munkaidő

Rugalmas
40 óra/hét
Törzsidő
9:00 - 17:00

Így dolgozunk mi

Átlagos napunk:

  • Ki ahogy tud, beér (9-10 között)
  • Kávé
  • Meló, meló
  • 12:30: napi meeting, kaja
  • Meló, meló, meló
  • 17:00: indulás haza

A napi meetingen mindenki elmondja, hogy mit csinált tegnap és mivel fogja ma folytatni. Általában mindenkinek van egy-két projektje, amin dolgozik. Jirában követjük, hogy mivel hogy állunk.

Leendő csapatod

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 50

Mit fogsz tanulni

  • Szerver-szerver közti kommunikáció
  • Online pénzügyi tranzakciók programozása
  • Rendszerek összecsatolása API-kkal
  • Alapvető Linux ismeretek

Termékünkről

Mobil játékok, online szerencsejátékok

Nagy teljesítményű, mobiltelefonos szerencsejáték-termékek független szolgáltatója vagyunk. Célunk, hogy csak akkor dobjunk piacra egy játékot, terméket, ha úgy gondoljuk, hogy az innovatív és képes változást hozni. Nem akarunk egy lenni a sok közül. Bízva csapatunk ítélőképességében arra törekszünk, hogy az eddig kipróbált és tesztelt megoldásokkal szemben új ötleteket vigyünk véghez.

Missziónk

Nem akarunk egy lenni a sok közül.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Csongor
			    									- Senior Software Engineer - Aggregator Lead

Ez egy baráti közösség. Hiányoznának a barátok. Bár közben az agyamra is mennek, de értitek... ;)

Csongor , Senior Software Engineer - Aggregator Lead

ESA Gaming - Fotó az irodáról  - Strada Brașovului 4, Miercurea Ciuc 530003, Románia

Ettől különleges a termékünk

Szoftverfejlesztés Játékfejlesztés Folyamatos integráció Innovatív Egyedi

Történetünk

  1. 2000

    Két egyetemista megír egy kezdetleges online póker szerver-klienst.

  2. 2010

    Sok kisebb operátor után pókerszolgáltatóként is sikerül megállapodni a Planetwinnel.

  3. 2014

    Új termék fejlesztése: Kaszinó Aggregátor.

  4. 2020

    Megszületik az EsaGaming brand, mint online mobil szerencsejáték-szolgáltató.

A munkafolyamataink része a jó hangulat és a közös célok követése. Ennek érdekében mindent megbeszélünk, folyamatos kapcsolatban állunk.

Mindenki megoszthatja ötleteit, nálunk mindenki számít. Inkább vagyunk egy baráti közösség mintsem "főnök" és "alkalmazott".

ESA Gaming - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Brașovului 4, Miercurea Ciuc 530003, Románia

Kitűnő szakemberekkel vagyunk ellátva, akiktől bármikor bármit lehet kérdezni. Szerencsére az IT minden részéről van kollégánk, így szinte biztos kapsz segítséget, bármi is legyen a kérdésed.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág. Néha ing, de akkor is rövidnadrággal!
Bringa, BKV vagy autó?
Roller!
Mac vagy PC
Jobb ha nem megyünk bele...

Ügyfeleink

ESA Gaming - Ügyfeleink

  • Rengeteg parkolóhely
  • Ingyen kávé
  • Kedvezmény a helyi bárban
  • Rengeteg programlehetőség, amelyre kedvezményes a belépés

Termékvideó

ESA Gaming - Termékvideó

Alapvetően reál beállítottságú emberek vagyunk. Nálunk a vicc is akkor hatásos, ha van logika mögötte. Ha úgy gondolod, hogy ész érvek mentén éled az életed, akkor jól ki fogunk jönni.

A konyha