Mennyire passzol hozzám?

Építészmérnök (műépítész)

Középszintű

Diplomás, tehetséges építész munkatársat keresünk fiatal csapatunk csíkszeredai irodájába.

A több mint 20 éves tervezői tapasztalattal rendelkező irodánkat a helyi hagyományokra, építőanyagokra érzékeny építőművészeti alkotómunka jellemzi.

Munkásságunk a családi házaktól a közepes méretű középületeken át a műemlékvédő munkákig terjed.

Szakmai ismeretek

Szabadkézi rajzolási készség
ArchiCAD szoftverismeret
Magyar és román nyelv ismerete
B kategóriás jogosítvány előny
Szakmai tapasztalat előny

Jó kommunikációs képesség Felelősségtudat Figyelmesség, igényesség Következetesség, pontosság Kreativitás, rugalmasság

Ekkor kezdhetsz

Megegyezést követően azonnal

Étkezés
Kávé
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Sportolási támogatás Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló
Eszközök
Céges telefon
Egyéb

Ha egy folytonos, hosszú távú és személyes munkakapcsolatban gondolkodsz, ha együtt növekednél vállalkozásunkkal, jelentkezz és beszéljük meg a szakmai tapasztalatodnak megfelelő, motiváló bérezést.

Feladatok

  • Épületek tervezése ArchiCAD programban.
  • Ötlettervtől a kivitelezési tervig, résztvenni egy -egy épület tervezésében.
  • Épületek műszaki átadásával, felmérésével, átalakításával és korszerűsítésével kapcsolatos teendők.
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a műszaki területek szakembereivel.
  • Építőtelepi művezetéseken való részvétel.

  • Jelentkezés nyelve: magyar, román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel
  • LinkedIn

Végzettség

Építészet
BSc

Magyar
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is
és

Iroda cím

Strada Márton Áron, Miercurea Ciuc, Románia

Heti munkaidő
40 hours/week óra/hét
Munkaidő
08:00 - 16:30

Termékünkről

Épülettervezés és belsőépítészet

Az Esztány Stúdió Építésziroda célja a székely és erdélyi építészet értékeinek újjáteremtése, Kós Károly szellemében.

Tervezői munkásságunk a családi házaktól a közepes méretű középületeken át a műemlékvédelmi munkákig (lakó-, szakrális, turisztikai, irodai és közösségi épületek, lovardák, csűr és vár rekonstrukció, felújítás, belsőépítészeti tervezés) terjed.

Az erdélyi és székely hagyományaink és a kortárs építészet ötvözésével, a kézművesség szellemében tervezni és kivitelezni élhető, természetes szépségű épületeket.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Esztány Győző
			    									- Tulajdonos, okleveles építészmérnök

Szerencsések vagyunk, mert az épített és általuk újrahasznosított, felújított örökségünk, amely annyira széppé teszi térségünket, maradandó.

Esztány Győző , Tulajdonos, okleveles építészmérnök

Esztány Stúdió Építésziroda - Fotó az irodáról  - Strada Márton Áron, Miercurea Ciuc, Románia

Ettől különleges a termékünk

Hagyományos és modern elemek Újrahasznosítás, felújítás Kós Károly szellemiség Szakmailag elismert csapat

Történetünk

  1. 1999

    Megalakítjuk építőművészeti alkotóműhelyünket.

  2. 2018

    A XIII. nemzeti építészeti biennálén különdíjat nyer a csíkdelnei csűr újrahasznosítási tervünk.

  3. 2019

    Megnyerjük a Magyar Művészeti Akadémia 3 évre szóló művészeket támogató ösztöndíját.

Tervezőink, mérnök munkatársaink, gyakornokaink meglátása visz előre nap mint nap, ezért is teremtünk alkalmat az ötletelésre, véleménykifejtésre közös megbeszélések, tervkészítések közepette.

Esztány Stúdió Építésziroda - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Márton Áron, Miercurea Ciuc, Románia

Kollégáinkat és a hozzánk jelentkező gyakornokokat házon belül, a munkafolyamatokba bevonva képezzük

Superpower?
Régi épületből meseszépet varázsolunk!
Kedvenc dekor?
Elkészült látványterveink
Legbüszkébb
Díjnyertes épületeinkre

A csendet és az elkészült látványtervek borította íróasztalt.

Termékvideó

Esztány Stúdió Építésziroda - Termékvideó

Bruce Willis

Öntudatos

  • kitartás
  • tenni akarás
  • tanulékonyság
  • precizitás
  • megbízhatóság
  • felelősségteljesség

Médiamegjelenés