slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
1 / 5
FluentStrada Gheorghe Doja 32, Târgu Mureș, Románia

Német nyelvtanár

Medior |Részmunkaidős |Oktatás |Távmunka |Marosvásárhely
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Nyelviskolánk kreatív, rugalmas, az iskolai tantervtől elrugaszkodó német nyelvtanárt keres. Csapatunk legújabb tagjaként elemis kisdiákok iskolán kívüli játékos nyelvoktatását segíted hetente 14:00 és 19:00/20:00 óra között.

Szeretni való munkakör, meglátod!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar, román,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidőrugalmas
Törzsidő14:00 - 20:00

Feladatok

6 fős gyerekcsoportok német nyelvoktatása
Játékos oktatás modern eszközök használatával
Iskolai tantervtől eltérő, szerethető nyelvoktatás
Kreatív feladatok előkészítése

Szakmai ismeretek

  • Kiváló német nyelvtudás5 / 5
  • Tanári végzettség4 / 5
  • Nyelvoktatói tapasztalat4 / 5
  • Online felületek értő kezelése5 / 5
  • Előny a vállalkozói jogi forma3 / 5

Végzettség

BölcsészettudományBA diploma
Pedagógia, tanító- és tanárképzésKiegészítő képzés
BölcsészettudományKiegészítő képzés
BölcsészettudományBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

NémetTárgyalóképes szint
és
MagyarTársalgási szint
és
RománTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Pontos |Megbízható |Empatikus személyiség |Felkészült |Türelmes és kedves

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
33 - 39

Leendő csapatod képekben

Távmunka
A cégről

Történetünk

  • 2020-08Létrehozzuk nyelviskolánkat.
  • 2021-02A COVID-helyzet szülte igények hamar életre hívták online nyelvtanfolyamainkat.
  • 2021-10Egyre több diák és felnőtt érdeklődik nyelvtanfolyamaink iránt.

Ettől különleges a termékünk

gyerek nyelvtanfolyamok |felnőtt nyelvtanfolyamok |vállalati nyelvoktatás |rendszeres nyelvtáborok |képzett tanári kör |beszédközpontú nyelvoktatás |KIKUS módszer

Termékünkről

Nyelviskola

Fluent nyelviskolánkban a saját ritmusodban haladsz az idegen nyelvek elsajátítása felé. Ehhez a lehetőséget és az eszközöket mi teremtjük meg számodra. Az elsődleges cél, hogy magabiztosan beszélj románul/németül/angolul, de legalább ilyen fontos az is, hogy élvezd az odavezető utat. Több csoport és tanár kolléga közül választhatsz, hogy tényleg minden körülmény megfeleljen az elképzelésednek.

Céges értékek

Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Nálunk a kor nem számít

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Superpower?
Magabiztos nyelvtudást adunk mindenki számára.
Legbüszkébb
Amikor egy diáknak sikerül saját célját elérni.
Nemek aránya?
Belevaló kolléganők, célunk együtt haladni előre.

Kollégáinkkal rendszeresen képezzük magunkat, hogy minél naprakészebb tudást adjunk át tanítványaiknak. Tesszük ezt közösen, illetve egyéni továbbképzőkön. Nyelviskolánk támogatja ezeket a képzéseket.

Minden tanár kollégánk szakmai véleménye fontos nekünk, közösen döntjük el, hogy milyen szerethető, színes, egyénre és csoportra szabott tananyagok mentén tanítunk.

Hogy naponta motivált diákoktól és felnőttektől élettel teli.

Hogy az órák közötti szünetekben tudunk váltani két szót egy fincsi kávé,tea vagy forró csokoládé mellett.

Hogy az iskola barátságos környezetet nyújt a tanuláshoz, megadva a diákoknak a saját kis kuckóját.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

“A tanulásban a kreativitás az unalom ellensége és a siker garanciája.”

Kétségkívül hiányozna az a kreatív szemlélet, amely a Fleuntet jellemzi.

Kelemen Kinga

Fluent alapító, német tanár

  • magabiztosság
  • pedagógiai érzék
  • empátia
  • türelem
  • kedvesség
  • felkészültség
  • pontosság
  • korrektség
  • nyitottság az újra

Emma Thompson - Empatikus