A gyógyítás fontos – a megelőzés még fontosabb!

Gym Prevent

Mennyire passzol hozzám?

Gyógytornász

Junior

Rehabilitációs központunkba új munkatársakat keresünk teljes vagy részmunkaidő betöltésére, a következő szakterületeken:

  • gyógytorna/kinetoterápia (szakvégzettség szükséges)
  • balneo-fizioterápia (szakvégzettség szükséges)
  • yumeiho vagy más manuálterápia

Ha gyógytornászként vagy manuálterapeutaként végeztél, és szeretnél segítőkész, támogató csapatunk legújabb tagja lenni, jelentkezz!

Szakmai ismeretek

Szakirányú egyetemi végzettség
Gyógytornász tapasztalat
Kiváló kommunikációs készség
Jó kapcsolatteremtői készség

Türelmes és empatikus A csapat szeret vele dolgozni Képes az önálló munkára Önmotivált, rugalmas Összeszedett és pontos

Ekkor kezdhetsz

Amint egymásra találtunk!

Az ideális jelentkező

Dolgozott már gyógytornászként, manuálterapeutaként, vagy ha nem, friss végzősként nagy motivációval várja hogy elkezdje. Elhivatott a szakmájában, szereti képezni magát, és bizalmat áraszt a mozgásközpontunkba látogató személyek számára.

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Csapatépítő programok

Feladatok

  • Gyógytornászként vendégeink kórlapját átlátva gyógytorna gyakorlatokat végeztetsz.
  • Masszőrként, manuálterapeutaként vendégeink berögzült ízületeit, görcsös izmait lazítod.
  • Elektromos stimulációt, ultrahang- és lökéshullám kezeléseket is végzel.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar, Román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Sporttudomány
BSc

Iroda cím

Strada Nicolae Iorga 10, Sfântu Gheorghe 520001, Románia

Munkaidő
09:00 - 20:00

Termékünkről

Gyógytorna, fizioterápia, gyógymasszázs

Mozgásközpontunkban gyógytornával, fizioterápiával, gyógymasszázzsal, yumeiho manuálterápiával kezeljük a különböző mozgásszervi megbetegedéseket, és jelentős eredményeket érünk el reumatológiai, ortopédiai, traumatológiai, neurológiai és belgyógyászati kórképeknél is. Szakképzett gyógytornász kollégáinkkal a gerincpanaszokkal, műtétek utáni rehabilitációval hozzánk forduló vendégeknek segítünk.

Célunk, hogy szaktudásunkkal segítsünk a hozzánk forduló gyerekek és felnőttek egészségének megőrzésében, vagy a már kialakult betegségének mielőbbi kezelésében, enyhítésében.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Tóth Ani
			    									- Gyógytornász, társtulajdonos

A Prevent motivált és összeszokott tornázó közössége, akikért jó nap mint nap bejárni dolgozni.

Tóth Ani , Gyógytornász, társtulajdonos

Gym Prevent - Fotó az irodáról  - Strada Nicolae Iorga 10, Sfântu Gheorghe 520001, Románia

Ettől különleges a termékünk

egészséges mozgásforma állandó szakfelügyelet egyénre szabott mozgástervek preventív, egészségmegőrző Yumeiho masszázs Kineziotape

Történetünk

  1. 2014

    Megalakulunk.

  2. 2019

    Jelenlegi székhelyünkre költözünk.

  3. 2022

    Újra van kismama tornánk!

Gyógytornászokként dolgozunk együtt, mindannyian ugyanazért a nemes célért. Ennek elérésében bármelyik kolléga szakvéleményére számítunk, minden ötletet, fejlődésre irányuló javaslatot jó néven veszünk.

Gym Prevent - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Nicolae Iorga 10, Sfântu Gheorghe 520001, Románia

Új munkatársainknak képzéseket ajánlunk, és bátorítjuk is őket az önfejlesztésre. A mindennapi feladatokba meg nagyon hamar betanítjuk.

Superpower?
Megerősítjük csontjaidat, izmaidat!
Kedvenc dekor?
Gyuri, a csontvázunk! :)
Legbüszkébb
Pácienseink fizikai állapotának javulására.

Az együtt mozgást, a nevetéseket, a hálás "pácienseket", a közösen elért eredményeket.

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

Jövőbeni kollégáinktól felkészültséget, magas fokú empátiát, kedvességet, csapatszellemet, humort és pontosságot várunk el.