Mennyire passzol hozzám?

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Junior

Az elégedett vevőből lesz a lelkes rajongó, aki mindig visszatér. Ezért ügyfélszolgálatunk célja, hogy a szolgáltatásaink legendásak legyenek. Az új kollégánk jól kommunikál akár románul is, ismeri az Office előnyeit, feladata a vásárlóink folyamatos, proaktív tájékoztatása lesz. Előny, ha már dolgozott ERP rendszerben is :). Ha mindez igaz rád, ne habozz, jelentkezz! Várjuk, hogy megismerjünk!

Szakmai ismeretek

Általános asszisztencia
Ügyfélszolgálati tapasztalat
Jó kommunikációs készség
Technikai érzék

Proaktív Problémamegoldó Önálló Együttműködő, jó kommunikátor Eredmény és ügyfélorientált

hasonló munkakörből érkezel hozzánk, szereted rendben tartani magad körül a dolgokat, rendszerezett és segítőkész vagy.

Ekkor kezdhetsz

Június

Az ideális jelentkező

Irodánk lelke, aki sokszor a munkatársaink feladatait is átlátja, és adminisztratív módon támogatja azt. Akinél a rend szembetűnő, a határidők pontosan beírtak és hozzáértésével az ügyfelek informatív tájékoztatása is gördülékenyen zajlik.

Étkezés
Étkezési támogatás
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Csapatépítő programok
Utazás
Utazási támogatás
Eszközök
Céges telefon

Feladatok

  • E-mailen és telefonon tartod a kapcsolatot a meglévő ügyfeleinkkel
  • Szerződéseket kezelsz és számlákat állítasz ki
  • Projektek adminisztratív lebonyolításában veszel részt
  • Általános irodai asszisztenciát nyújtasz

  • Jelentkezés nyelve: Magyar, Román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Ne jelentkezz, ha...

  • nem tudsz adminisztratív feladatokat precízen és pontosan ellátni
  • nem beszélsz románul

Végzettség

Általános
Bármilyen fokú diploma

Román
Társalgási szint
és

DJ 137 Road, Porumbenii Mici 537216, Románia, HARGHITA HOLDING

Munkaidő

Rugalmas
40 óra/hét
Új kollégánk irodája

Termékünkről

Professzionális takarítóeszközök és tisztítószerek

A HARGHITA HOLDING integrált megoldásokat kínál a hatékony takarítás kezelésében a következő területeken: HoReCa, ipari, intézmények, nyilvános terek és irodák.

Rugalmas, integrált, testre szabott és komplett tisztítószereket, szolgáltatásokat és megoldásokat kínálunk, amelyek mellett tanácsadást és szakmai támogatást is nyújtunk partnereink számára.

  • Professzionális takarítási és tisztítási megoldások kidolgozása, amelyek tökéletesen illenek a helyi piac, valamint ügyfeleink egyéni igényeihez.
  • A szakértelem integrálása a legjobb tisztítási megoldások kidolgozásában, komplex projektek végrehajtásának tapasztalataival

Mi hiányozna, ha elmennék?

Attila
			    									- Logisztikai vezető

Szeretem a munkám, az ügyfeleket, a hangulatot, sőt, az újabb és újabb kihívásokat is. Ezek nélkül nem lenne teljes az életem.

Attila , Logisztikai vezető

Hargita Holding - Fotó az irodáról  - DJ 137 Road, Porumbenii Mici 537216, Románia, HARGHITA HOLDING

Ettől különleges a termékünk

Biztonság Minőség Hatékonyság Garancia Maximalizmus Szakmailag elismert gyártók

Történetünk

  1. 1996

    Megalakul a Hargita Holding Kft.

  2. 2010

    Több mint 18 év tapasztalatot gyűjtöttünk a termékeladás és szolgáltatás területén

  3. 2011

    Professzionális tanácsadás: nemcsak a termékkiválasztásban, de a probléma megoldásában is segítünk.

  4. 2015

    Újradefiniált arculat - H2H - Human to Human Megújult logó és vállalati struktúra

  5. 2020.09

    Munkaközösségünk bővítése céljából elkészül a cégprofilunk a Dreamjobs Romania oldalán.

Közös meetingeken és egyéni beszélgetéseken mindig lehetőség nyílik arra, hogy az esetleges elakadásokat, észrevételeket, módosítási javaslatokat és ötleteket meghallgassuk és gyakorlatba ültessük.

Hargita Holding - Kedvenc tárgy az irodában  - DJ 137 Road, Porumbenii Mici 537216, Románia, HARGHITA HOLDING

Így képezzük a kollégákat

  1. szakmai oktatás, továbbképzés
  2. tapasztalatcsere
  3. csapatépítés

Kétszavasok

Átlag életkor?
38
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág, de időnként nyakkendő :)
Mac vagy PC
PC

A rugalmas munkaprogramot és a gyors wifit.

  • kitartás
  • szakértelem
  • teherbírás
  • nyitottság
  • csapatszellem

Itt követhetsz minket

Szerethető Munkahelyek Díj 2020 díjazottja