slide image 1
slide image 2
1 / 2
Hargita NépePiața Majláth Gusztáv Károly, Miercurea Ciuc, Románia

Újságíró

Junior |Teljes munkaidős |Egyéb |Távmunka
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Tapasztalt vagy kezdő újságíróval bővítjük szerkesztőségi csapatunkat Gyergyó-térségben!

Új kollégánk különböző sajtóeseményeken és rendezvényeken vesz részt, azokról tudósít, valamint számos egyéb közéleti és kulturális témában ír cikkeket.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidőrugalmas munkaidő
Törzsidő10:00 - 16:00

Feladatok

Tudósítások, interjúk, riportok készítése.
Közéleti, kulturális témák feldolgozása, ezekből cikkek írása, szerkesztése.
Sajtóeseményeken és különböző rendezvényeken való részvétel, ezekről beszámoló, tudósítás írása.

Szakmai ismeretek

  • Szakmai tapasztalat5 / 5
  • tanulmányi tapasztalat5 / 5
  • jó helyesírás és íráskészség5 / 5
  • jártasság a térség közéletében4 / 5
  • Jó kommunikációs készség5 / 5

Végzettség

Kommunikáció- és médiatudományBA diploma
Kommunikáció- és médiatudományBármilyen fokú diploma
Kommunikáció- és médiatudományKiegészítő képzés

Nyelvtudás

MagyarAnyanyelvi szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Elhivatott |Határozott |Betartja a vállalt határidőket |Tájékozott |Társaságkedvelő, csapatjátékos

Távmunka
A cégről

  • 1968Ekkor indultunk el, az akkor még Hargita napilap néven.
  • 198134 000 páldányszámban nyomtattuk.
  • 201850 éves évfordulónkat ünnepeltük.

Ettől különleges a termékünk

Naprakész tájékoztatás |53 éves szakmai háttér |számos melléklet és kiadvány |pontos, megbízható hírközlés

Termékünkről

Hargita megye közéleti napilapja

A Hargita Népe Lapkiadó Hargita Megye Tanácsa alárendeltségébe tartozó kulturális intézmény. Felvállalja a megye hagyományait, értékeit, helyet biztosít pályakezdő költők, írók műveinek, természettudományos ismeretterjesztő cikkeknek és igyekszik helytállni az új versenyhelyzetben.

A napilap mellékleteként megjelenő folyóiratok, tematikus oldalak: Műhely, Székely Gazda, Székely Konyha.

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Csúszás vagy túlóra?
Egy szerkesztőségben néha mindkettő becsúszik. :)
Superpower?
Kutatjuk és érthetően le is írjuk a híreket.
Legbüszkébb
Kitartó olvasóbázisunkra.

Szerkesztőségünket tapasztalt kollégák alkotják, akik szakmai tudásukkal támogatják a fiatal, pályakezdő munkatársakat. Közös tréningeken és szakmai előadásokon veszünk részt.

Rendszeres szerkesztőségi üléseinken mindent megvitatunk, és mindenki véleményét, előrevivő ötletét, gondolatát átbeszéljük.

A szerkesztőségi nyüzsgést, a nagy közös beszélgetéseket.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A friss hírek újdonsága és a szerkesztői csapatmunka.

Lőrincz Csaba Levente

Kiadóvezető

  • tájékozottság
  • nyitottság
  • precizitás
  • pontosság
  • felelősségteljesség
  • önállóság
  • csapatszellem

Bruce Willis - Öntudatos

Székely Gazda mellékletünk

Székely Konyha mellékletünk