Mennyire passzol hozzám?

Varrodai munkatárs

Junior

Seroussi és Hugo Boss öltönyök gyártására bővítjük jelenlegi csapatunkat szakképzett és szakképzetlen varrodai munkatársakkal. Ha kipróbálnád magad a minőségi öltönyök gyártási folyamatában, vagy tapasztalt szabó-varró vagy, gyere és jelentkezz cégünk székhelyén, Székelyudvarhelyen a II. Rákóczi Ferenc utca 40. szám alatt.

Szakmai ismeretek

Varrodai tapasztalat
Jó kézügyesség
precíz munkavégzés

Gyorsan alkalmazkodó Kitartó Pontos és minőség orientált Motivált, rugalmas Jó kézügyességű

Előny, ha...

van már tapasztalatod a konfekcióiparban.

Ekkor kezdhetsz

Mielőbb

Az ideális jelentkező

Dolgozott már varróiparban, így gyorsan el tudja foglalni helyét a csapatunkban.

Étkezés
Étkezési támogatás
Képzés
Házon belüli képzés
Csapatépítő programok
Utazás
Tömegközlekedési támogatás
Egyéb
  • Bérezés teljesítmény szerint + 175% túlóra díj
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Munkája során számíthat a csapat támogatására, betanítást is vállaljuk
  • Ebédjegy minden ledolgozott munkanapra a próbaidő alatt is
  • Megtérítjük az ingázási költségeket
  • Baleset-biztosítás a nap 24 órájában
  • Orvosi felügyelet a vállalat rendelőjében
  • Modern gépekkel felszerelt biztonságos és tiszta munkahely

Feladatok

  • Tapasztalatodtól függően különböző varrodai munkafolyamatok elvégzését bízzuk Rád.

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • személyesen a II. Rákóczi Ferenc u. 40. sz. alatt

Ne jelentkezz, ha...

  • csak rövid távú munkalehetőséget keresel

Végzettség

Nem kell papír

Iroda cím

Strada Rákóczi Ferenc 40, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Munkaidő
6:00 - 14:30

Termékünkről

Minőségi férfi öltönyök gyártása

Magas minőségi férfi öltönyöket, zakókat és nadrágokat gyártunk a klasszikus divattól egészen a sportos stílusig. Évi 120.000 db. közismert márkájú (Seroussi, Hugo Boss) öltöny hagyja el gyárunk kapuját és tart Nyugat-Európa számos üzletébe.

Stílusos, kiváló anyagminőségű öltönyökkel kiszolgálni nyugat-európai ügyfeleinket.

A megbízható csapatom és a nemzetközi piacra gyártott, minőségi öltönyeink.

Páll Lajos , Kereskedelmi menedzser

IKOS CONF Rt - Fotó az irodáról  - Strada Rákóczi Ferenc 40, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Ettől különleges a termékünk

Magas minőség nemzetközi piacra gyártás exkluzív márkák nagyvállalati siker évi 120.000 db. öltöny közel 420 alkalmazott

Történetünk

  1. 1991

    Az első gyárként csatlakoztunk a J&R Enterprises csoporthoz.

  2. 2008

    Jelentős bevétellel zártuk az évet.

  3. 2022

    Tovább bővítjük +400 fős csapatunkat.

Minden kollégánk véleménye számít. Csak úgy lehetünk sikeresek, ha meghallgatjuk az építő visszajelzéseket.

IKOS CONF Rt - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Rákóczi Ferenc 40, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Kollégáinkat házon belül képezzük, és ha a pozíciójuk kéri, továbbképzőkön, konferenciákon is részt vesznek.

Superpower?
Seroussi, Hugo Boss márkás öltönyök
Légkondi vagy ablak?
Ablak pártiak vagyunk!
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Öltönyeinkhez nyakkendő dukál!

A segítőkész kollégákat és a finom anyagokat.

Pierce Brosnan

Luxy

  • kitartás
  • precizitás
  • szépérzék
  • rugalmasság
  • megbízhatóság
  • felelősségteljesség
  • kézügyesség