slide image 1
IKOS CONF RtStrada Rákóczi Ferenc 40, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Varrodai munkatárs

Junior |Teljes munkaidős |Szakmunka |Odorheiu Secuiesc
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Seroussi és Hugo Boss öltönyök gyártására bővítjük jelenlegi csapatunkat szakképzett és szakképzetlen varrodai munkatársakkal. Ha kipróbálnád magad a minőségi öltönyök gyártási folyamatában, vagy tapasztalt szabó-varró vagy, gyere és jelentkezz cégünk székhelyén, Székelyudvarhelyen a II. Rákóczi Ferenc utca 40. szám alatt.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
személyesen a II. Rákóczi Ferenc u. 40. sz. alatt

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő6:00 - 14:30

Feladatok

Tapasztalatodtól függően különböző varrodai munkafolyamatok elvégzését bízzuk Rád.

Szakmai ismeretek

  • Varrodai tapasztalat3 / 5
  • Jó kézügyesség5 / 5
  • precíz munkavégzés5 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

MagyarTárgyalóképes szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Gyorsan alkalmazkodó |Kitartó |Pontos és minőség orientált |Motivált, rugalmas |Jó kézügyességű

Az ideális jelentkező

Dolgozott már varróiparban, így gyorsan el tudja foglalni helyét a csapatunkban.

Előny, ha...

van már tapasztalatod a konfekcióiparban.

Ne jelentkezz, ha...

csak rövid távú munkalehetőséget keresel
A cégről

  • 1991Az első gyárként csatlakoztunk a J&R Enterprises csoporthoz.
  • 2008Jelentős bevétellel zártuk az évet.
  • 2022Tovább bővítjük +400 fős csapatunkat.

Ettől különleges a termékünk

Magas minőség |nemzetközi piacra gyártás |exkluzív márkák |nagyvállalati siker |évi 120.000 db. öltöny |közel 420 alkalmazott

Termékünkről

Minőségi férfi öltönyök gyártása

Magas minőségi férfi öltönyöket, zakókat és nadrágokat gyártunk a klasszikus divattól egészen a sportos stílusig. Évi 120.000 db. közismert márkájú (Seroussi, Hugo Boss) öltöny hagyja el gyárunk kapuját és tart Nyugat-Európa számos üzletébe.

Céges értékek

Sokszínű és Befogadó
Nálunk a kor nem számít

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Superpower?
Seroussi, Hugo Boss márkás öltönyök
Légkondi vagy ablak?
Ablak pártiak vagyunk!
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Öltönyeinkhez nyakkendő dukál!

Kollégáinkat házon belül képezzük, és ha a pozíciójuk kéri, továbbképzőkön, konferenciákon is részt vesznek.

Minden kollégánk véleménye számít. Csak úgy lehetünk sikeresek, ha meghallgatjuk az építő visszajelzéseket.

A segítőkész kollégákat és a finom anyagokat.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A megbízható csapatom és a nemzetközi piacra gyártott, minőségi öltönyeink.

Páll Lajos

Kereskedelmi menedzser

  • kitartás
  • precizitás
  • szépérzék
  • rugalmasság
  • megbízhatóság
  • felelősségteljesség
  • kézügyesség

Pierce Brosnan - Luxy