Csábító elegancia és innovatív design

Kati Venczel

Mennyire passzol hozzám?

Szabásminta készítő

Medior

Fehérnemű tervező/készítő műhely tapasztalattal rendelkező textilruházati technikust/textilmérnököt vagy szabásminta készítő kollégát keres szabásminták kivitelezésére és külünbféle technológiai folyamatok elvégzésére.

Szakmai ismeretek

textiliparban szerzett ismeret
csapatfejlesztés
Termékfejlesztés
elemzési, döntési képesség
szintetizáló képesség

Kezdeményező / Proaktív Eredményorientált attitűd Odafigyelés a részletekre Vezető, de jó csapatjátékos pontosság, felelősségtudat

Előny, ha...

  • ismered a GEMINI CAD programot
  • készítettél már szabásmintát
  • szereted az új kihívásokat

Ekkor kezdhetsz

Azonnal.

Az ideális jelentkező

Ideális jelöltünk tanulmányait a textilipar területén végezte, szeret csapatban gondolkozni, kreatív, de figyel a részletekre, pontos, kedves és felelősségtudatos.

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Csapatépítő programok
Egyéb

- biztonság, folytonosság, hosszú távú karrier

- teljes munkaidős szerződés határozatlan időre / meghatározott ITM regisztráció

- fizetés és juttatások az eredményektől, hatékonyságtól és tapasztalattól függően

- új felszereléssel ellátott műhely, kellemes munkakörnyezettel

- lehetőség egy barátságos légkörben és jól felépített csapattal történő munkavégzésre

Feladatok

  • szabásmintákat/sablonokat készítesz tervrajz alapján - rendelkezésedre áll a GEMINI CAD rendszer
  • optimalizálod a gyártási folyamatot
  • megfelelő technológiát alkalmazol a termékek kivitelezésében, irányítod a varrónőket
  • betartod és betartatod a határidőket

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Ne jelentkezz, ha...

  • nem szereted a csipkés, újszerű textíliákat
  • inkább monoton munkát végeznél
  • unalmas munkahelyre vágysz :)
  • a kihívásokat nehézségként éled meg

Végzettség

Nem kell papír

Magyar
Anyanyelvi szint

Iroda cím

Kányád 537340, Románia

Munkaidő
7:00 - 15:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
20 - 40

Mit fogsz tanulni

Mindig az új trendek alapján dolgozunk, így a kreatív kollégáknak igazi kincsessziget lesz velünk egy csapatban dolgozni.

Termékünkről

Fehérnemű tervezés

Olyan világot, környezetet, energiával teli életstílust szeretnénk teremteni, ahol a legnagyobb szenvedéllyel, boldogan, egészségesen és mindenekelőtt: inspirálva azt csinálhatjuk, amit a legjobban szeretünk. Merész szabásokat végzünk, kivételes anyagokon, a mozgó test formálására, egyedi, elegáns megközelítésben, ami egyszerre nőies és szexi.

Olyan egyedi stílusú fehérneműket tervezünk és készítünk, amelyekkel arra inspirálják a nőket, hogy az élet minden területén felfedjék egyediségüket.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Venczel Kati
			    									- Senior Lingerie and Beachwear Designer

Az alkotásvágy, az elegancia jól ismert csábító és elbűvölő víziója hiányozna.

Venczel Kati , Senior Lingerie and Beachwear Designer

Fotó az irodáról

Kati Venczel - Fotó az irodáról  - Kányád 537340, Románia

Ettől különleges a termékünk

Egyedi stílus innovatív és modern dizájn részletekre való figyelem kifogástalan minőség különleges termékek

Történetünk

  1. 2016

    Cégalapítás

  2. 2022

    SHOW - OFF Romanian Creative Week esemény

  3. 2022

    Csapatbővítés

Kollégáink bármikor megoszthatják véleményüket, számíthatunk egymásra.

Kati Venczel - Kedvenc tárgy az irodában  - Kányád 537340, Románia

Így képezzük a kollégákat

Kollégáinknak belső traininget biztosítunk.

Superpower?
egyedi fehérneműk alkotása
Hobbi?
sajátos dizájn alkalmazása
Kedvenc dekor?
próbababákon a saját termékeink

Kellemes, világos, remek hely a fehérneműk megalkotására, tervezésére és kivitelezésére.

Audrey Tatou

Művészlélek

  • kreativitás
  • részletekre való odafigyelés
  • empátia
  • kézügyesség
  • szenvedély