Ma egy fadarab - holnap egy játék sztárja!

LUDO LIGNA SRL

Mennyire passzol hozzám?

Játékfestő

Medior

Cégünk vezető festő kollégát keres vibrációs és forgódobokkal történő festésre. Ha van technikai érzéked, nyitott vagy a fejlődésre és csapatot is ügyesen koordinálsz, Rád van szükségünk! Előzetes tapasztalat előny, de az önmotiváltság, tanulni akarás legalább annyira fontos! Cégünk segítőkész kollégákkal áll mindenben rendelkezésedre.

Szakmai ismeretek

Technikai érzék
számítógép-kezelői ismeretek
Gyártási, festési tapasztalat

Megbízható Felelősségteljes Nyitott a tanulásra Önálló és problémamegoldó Rugalmas, motivált

Előny, ha...

van tapasztalatod gyártási folyamatokban, festésben.

Ekkor kezdhetsz

Akár holnaptól is!

Az ideális jelentkező

Motivált és rugalmas vagy, nyitott az új tevékenységek elsajátítására, eredményorientált szemlélettel és vezetői hajlammal. Idegennyelv-tudás nem elvárás, de egy kis nyelvérzék sokat segít majd a munkád során, hiszen a berendezések és a termékek megnevezése, a festéshez használt recept nyelve sok esetben német.

Étkezés
Gyümölcs Étkezési támogatás Kávé Rágcsa
Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Sportolási támogatás Csapatépítő programok
Utazás
Utazási támogatás
Egyéb

- Jó kereseti lehetőség tudás, tapasztalat szerint

- Munkaprogram: 7:00-16:00 (1 óraszünettel), alkalmanként szombaton 7:00-14:00

- 6 hónapos betanítás

- Folyamatos továbbképzés

- Külföldi tapasztalatcsere

- Üzemanyag-támogatás

- Családias környezet, segítőkész csapat

- Sportolási lehetőség (zumba, jóga)

Feladatok

  • A cégen belül egy saját osztályt fogsz vezetni, koordinálni.
  • Legyártott darabjainkat meglévő recept szerint vízalapú (EN71) festékkel lefested.
  • Betanítás után a termelési alkalmazásunkat is kezeled (iPad).
  • Betartod és betartatod a munkafolyamat során szükséges minőségi követelményeket.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • Patakfalva 44. sz. alatt augusztus 15-ig.

Végzettség

Nem kell papír

Iroda cím

Patakfalva 537107, Románia

Munkaidő
7:00 - 16:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
20 - 59

Termékünkről

Fából készült figurák társasjátékokhoz

Cégünk 2019-ben alakult, azzal a céllal, hogy környezetünk természetes alapanyagait felhasználjuk és késztermékként bocsájtsuk a piacra. A Ludo Fact leányvállalataként magas minőséget garantálva fa alkatrészeket gyártunk társasjátékokhoz. A cégcsoportban mintegy 800 alkalmazott dolgozik együtt a világ nyolc különböző pontján.

Fenntartható módon, minőséget garantálva, helyi munkaerővel, környezetünk természetes alapanyagait itthon feldolgozni és kész termékként piacra dobni. Havonta több millió kis fadarab kerül ki a kezünk alól és boldogít családokat, baráti társaságokat játékok tartozékaként!

Mi hiányozna, ha elmennék?

Simon Szilvia
			    									- Menedzserasszisztens

A támogató közeg, hogy mindent megtesz a LUDO LIGNA azért, hogy megmutathassuk önmagunk legjobb formáját.

Simon Szilvia , Menedzserasszisztens

LUDO LIGNA SRL - Fotó az irodáról  - Patakfalva 537107, Románia

Ettől különleges a termékünk

Fenntartható Szórakoztató Tartós Minőségi Környezetbarát Népszerű Klímasemleges Biológiailag lebomló Gyerekbarát festékkel festve

Történetünk

  1. 2019

    Ludo Ligna cég megalakulása a Ludo Fact cégcsoport leányvállalataként.

  2. 2019

    Környezetünk természetes alapanyagait kezdjük el feldolgozni és késztermékként a piacra dobni.

  3. 2020

    Cégünk klímasemlegessé válik.

A csapatszellem és az egymást segítő, közös munka elsődleges számunkra!

Folyamatosan kommunikálunk az alkalmazottakkal, negyedévente kiértékelő gyűlést tartunk, ahol átbeszéljük mit értünk el az előző időszakban is mik a terveink a jövőre nézve.

Hetente ötletelünk arról, hogyan tehetjük gördülékenyebbé a cég tevékenységét. Az alkalmazottak képviselőjükön keresztül továbbíthatják meglátásaikat.

LUDO LIGNA SRL - Kedvenc tárgy az irodában  - Patakfalva 537107, Románia

Így képezzük a kollégákat

  • Folyamatos házon belüli képzés
  • Külföldi tapasztalatcsere
  • Innovatív gyártási technikák

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Sör
Superpower?
Fadarabokból varázsolunk társasjáték lépegetőket!
Hobbi?
zumbaaa

Ügyfeleink

LUDO LIGNA SRL - Ügyfeleink

Mert mindenkinek megvan a jól kialakított helye és szerepe benne. Egymást segítve dolgozunk úgy a műhelyben, mint az irodában, hogy elkészítsük a színes kis bábukat.

Meryl Streep

Céltudatos

  • felelősségtreljes munkavégzés
  • önállóság
  • problémamegoldó készség
  • csapatszellem
  • nyílt, tanulni vágyó
  • rugalmasság
  • rendszerető