Mennyire passzol hozzám?

Értékesítő (Akár távmunkában is!)

Medior

Pedikűr termékeink értékesítésére keresünk agilis, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkező értékesítő kollégát. A munka betöltéséhez nem szükséges irodai jelenlét, a kölcsönös eredményességben hiszünk.

Szakmai ismeretek

B2B értékesítési tapasztalat
Fejlett kommunikációs képesség
Microsoft Word, Excel tudás
B kategóriájú jogosítvány

Képes önállóan dolgozni Megbízható és felelősségteljes Udvarias és kommunikatív Összeszedett, pontos A számok, eredmények embere

Profi értékesítő vagy, aki a kisujjából előrántja eladói képességeit!

Ekkor kezdhetsz

Amint egymásra találtunk!

Az ideális jelentkező

Értékesített már, és remekül is csinálta. Érdekli az általunk képviselt iparág (ez esetben gyógypedikűr) és meggyőző jelenlétével, fejlett kommunikációs képességével, valamint tapasztalatával elősegíti vállalkozásunk és termékeink népszerűsítését.

Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon

Feladatok

  • Körömszalonok felkeresése termékportfóliónk népszerűsítése, eladása céljából.
  • Ugyanígy turisztikai létesítmények spa részlegének felkeresése.
  • Kapcsolattartás az érdeklődő ügyfelekkel.
  • Heti riportok készítése és elküldése a managementnek.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar, Román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Ne jelentkezz, ha...

  • nem érdekel az értékesítői szakma
  • nem a szépségiparban szeretnél tevékenykedni
  • nincs jogosítványod

Végzettség

Általános
Érettségi
vagy
Üzleti szakértő
Kiegészítő képzés

Iroda cím

Strada Mărășești 3, Arad, Románia

Munkaidő

Rugalmas
40 óra/hét
Törzsidő
09:00 - 17:00

Termékünkről

Manikűr, pedikűr

A Nail Store az a szalon, ahol akril és géllakk technikán alapuló körömszolgáltatásokat, félig tartós körömlakkozást, orvosi pedikűröket és lábápolással kapcsolatos szolgáltatásokat kínálunk. Ezen szolgáltatások mellett manikűr- és pedikűrtermékek széles választékát nyújtjuk szalonunkban vagy a My Nail Store webáruházban.

Célunk, hogy a megszerzett tapasztalataink alapján átadjuk a körömépítő és dekorációs anyagok helyes és esztétikus használatáról szerzett ismereteinket. Emellett természetesen az egészséges köröm-, kéz- és lábápolás népszerűsítése, segítése is célunk.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Elisabeta Nagy
			    									- Tulajdonos

Számomra ez a munka az álom, szeretek tanítani, fejlődni és segíteni másokon!

Elisabeta Nagy , Tulajdonos

My Nail Store - Fotó az irodáról  - Strada Mărășești 3, Arad, Románia

Ettől különleges a termékünk

Egyedi Szakmailag elismert Díjnyertes Esztétikus Modern technológia Orvosi

Történetünk

  1. 2011

    Megszületik a vállalkozás ötlete és megkezdődik a tanulás folyamata.

  2. 2014

    Számos versenyen veszünk részt, elnyerjük a Beauty Forum országos bajnokságát Kolozsváron!

  3. 2015

    Megnyílik a My Nail Store!

  4. 2021

    Az évek során rengeteg továbbképzésen veszünk részt.

Nálunk a csapatmunka a professzionizmushoz tartozik, így bármi probléma vagy ötlet jön, azt szabadon megosztjuk egymással.

My Nail Store - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Mărășești 3, Arad, Románia

Folyamatos szakmai továbbképzéseken és tanfolyamokon veszünk részt.

Superpower?
Minden körmöt egészségessé és széppé varázsolunk!
Ebéd?
Mindig együtt!
Nemek aránya?
Jelenleg nők vagyunk többségben.

Ügyfeleink

My Nail Store - Ügyfeleink

A kellemes környezetet, a professzionális felszereléseket és a csapatot!

Termékvideó

My Nail Store - Termékvideó

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

Nálunk elengedhetetlen a precizitás, pontosság és a szakmai felkészültség.