Utazási irodai munkatárs

Junior

Utazási irodánkba munkatársat keresünk. Az új kolléga feladata a kliensek kiszolgálása, rendelések felvétele, ajánlatok elkészítése és kiküldése/átadása, a foglalások nyomon követése és véglegesítése .

Szakmai ismeretek

2-3 év tapasztalat

Megbízható De önállóan is tud dolgozni Csapajátékos Dönt, felelősen cselekszik szakmailag elhivatott

Előny, ha...

dolgoztál már hasonló munkakörben

Ekkor kezdhetsz

Holnaptól

Az ideális jelentkező

  • érdekli, közel áll hozzá a turizmusipar
  • jól megállja a helyét az adminisztratív, szervezői feladatokban

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
2 500 — 4 000 RON
képzések

Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Csapatépítő programok
Utazás
Utazási támogatás
Eszközök
Céges telefon
Egyéb

Kellemes irodai környezet

Feladatok

  • Irodai ügyfélszolgálat, kliensek fogadása az irodában, telefonos rendelések felvétele
  • Rendelések lejegyzése/elemzése, adott esetben kollégákkal megbeszélése, egyeztetése
  • Ajánlatok előkészítése és kiküldése
  • Rendelésekhez szerződés előkészítése, számlázása
  • Utazási okmányok kiállítása

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Ne jelentkezz, ha...

  • nem vagy ügyfélorientált
  • nem szeretsz utazni

Végzettség

Egyéb
Érettségi
vagy
Egyéb
Kiegészítő képzés

Magyar
Anyanyelvi szint
és
Tárgyalóképes szint
és
Angol

Munkaidő
09:00 - 17:00