Mennyire passzol hozzám?

Bolti Eladó, Értékesítő

Junior

Csapatunkat folyamatosan építjük, ezért keressük hosszú távra azon ügyes kolléganőnket, aki lelkiismeretes, hatékony, kedves és legalább annyira szereti a szép fehérneműket, mint mi.

Az elvégzendő feladatokhoz szükség van számítógépes ismeretekre, és az Excelben, Wordban való jártasság előnyt jelent.

Kávé, tea, víz mindig rendelkezésre áll.

Szakmai ismeretek

Kereskedelmi érzék
Pénztárgépkezelés
Jó kommunikációs készség

Aktív, extrovertált Türelmes és empatikus nyugodt Fogékony a gyors tanulásra Kliensközpontú

Ekkor kezdhetsz

holnaptól

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
2 000 — 3 100 RON
bérezés a betanulás után (3 hó) növekszik
+ Bónusz

A betanulás után te is részesülsz az eladások utáni bónuszokból.

Étkezés
Üdítő Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Utazás
Tömegközlekedési támogatás

Feladatok

  • Kliensek kiszolgálása
  • Rendelések kezelése
  • Termékek rendezése, előkészítése, árazása
  • Számlázás
  • Telefonos ügyfélszolgálat

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Általános
Érettségi

Román
Társalgási szint
és
Magyar
Anyanyelvi szint
és
Angol
Alapszint

Iroda cím

Strada Napoca 4, Cluj-Napoca 400009, Románia

Munkaidő
10:00 - 18:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 51

Termékünkről

Minőségi fehérneműk bő választéka

Cégünk olyan kis és nagy, hazai és külföldi fehérneműgyártók termékeit forgalmazza, akik mindig garantálni tudják ugyanazt a minőségű terméket, elégedetté téve ügyfeleinket és minket is.

Célközönségünk a már dolgozó és kereső nők és férfiak.

Vásárlóink a következő fehérnemű márkákat találják meg nálunk: Triumph, Sloggi, Lisca, Selmark, Mr.Big.

Amikor 2010 decemberében cégünket megalapítottuk még nem volt annyira tiszta elképzelésünk a dolgokról, mint most 12 évvel később. Csak egy dolgot tudtunk biztosan, éspedig, hogy őszinte emberek lévén, nem tudunk olyan terméket kínálni és eladni, amit mi magunk nem viselnénk szívesen, ami nem tart és aminek a silány minősége miatt szégyenkeznünk kell.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Ágnes
			    									- Menedzser

Minden, amit a 12 év alatt megtapasztalhattunk, az örömök és a bánatok, a viccek, a közös nevetések, a kliensek és a kollégák.

Ágnes , Menedzser

New Catwalk - Fotó az irodáról  - Strada Napoca 4, Cluj-Napoca 400009, Románia

Ettől különleges a termékünk

Megbízhatóság Kiváló minőségű termékek különleges termékek Kényelem minden napra Színes választék Minden igényt kielégitő Újrahasznosított anyagokból is Aki ismeri, csak ezt választja Minden korosztálynak ideális

Történetünk

  1. 2010.12

    Megnyitottuk fehérnemű üzletünket.

  2. 2017.11

    Átköltöztünk egy nagyobb üzlethelyiségbe.

  3. 2017.12

    Elindítottuk az első webshopunkat.

  4. 2019.10

    Még egy szobával bővült üzlethelyiségünk.

  5. 2022.06

    Berendeztük az új raktárunkat.

Csapatban gondolkodunk, hiszen nagyon fontos, hogy a cégen belüli döntések mindenkinek megfeleljenek.

Ösztönözzük a kollégáinkat, hogy közösen ötleteljünk egy probléma megoldásán, hiszen akkor tudunk igazán mindenkit bevonni a közös feladatokba, és így lehetünk együtt részesei a közös sikernek is.

New Catwalk - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Napoca 4, Cluj-Napoca 400009, Románia

A betanulási szakasz legalább 3 hónap. Saját tapasztalatokból merítve tanulunk egymástól. A változatos munkafolyamatokkal sok készség fejleszthető, és az unatkozás is kizárt.

Kétszavasok

Hobbi?
Növények, irodalom és jóga.
Bringa, BKV vagy autó?
3-2 a bringa javára
Mac vagy PC
PC

A főtértől 10 lépésnyire található az üzletünk. Kutyabarát bolt vagyunk, nyugodtan be lehet hozni hozzánk a házi kedvencet, és mi szívesen elleszünk vele addig, míg a gazdi próbál.

Termékvideó

New Catwalk - Termékvideó

Bruce Willis

Öntudatos

Az a legfontosabb, hogy az új kolléga a betanulási szakasz után már önállóan tudja kezelni a problémákat és sikeresen megoldja a feladatokat.