slide image 1
New CatwalkStrada Napoca 4, Cluj-Napoca 400009, Románia

Bolti Eladó, Értékesítő

Junior |Teljes munkaidős |Sales |Cluj-Napoca
Nettó fizetési sáv
2 000 - 3 100 RON +Bónusz
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Csapatunkat folyamatosan építjük, ezért keressük hosszú távra azon ügyes kolléganőnket, aki lelkiismeretes, hatékony, kedves és legalább annyira szereti a szép fehérneműket, mint mi.

Az elvégzendő feladatokhoz szükség van számítógépes ismeretekre, és az Excelben, Wordban való jártasság előnyt jelent.

Kávé, tea, víz mindig rendelkezésre áll.

Fizetési sáv

Nettó fizetési sáv 2 000 - 3 100 RONbérezés a betanulás után (3 hó) növekszik
+Bónusz

A betanulás után te is részesülsz az eladások utáni bónuszokból.

Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő10:00 - 18:00

Feladatok

Kliensek kiszolgálása
Rendelések kezelése
Termékek rendezése, előkészítése, árazása
Számlázás
Telefonos ügyfélszolgálat

Szakmai ismeretek

  • Kereskedelmi érzék4 / 5
  • Pénztárgépkezelés5 / 5
  • Jó kommunikációs készség5 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi

Nyelvtudás

RománTársalgási szint
és
MagyarAnyanyelvi szint
és
AngolAlapszint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Aktív, extrovertált |Türelmes és empatikus |nyugodt |Fogékony a gyors tanulásra |Kliensközpontú

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 51
A cégről

Történetünk

  • 2010-12Megnyitottuk fehérnemű üzletünket.
  • 2017-11Átköltöztünk egy nagyobb üzlethelyiségbe.
  • 2017-12Elindítottuk az első webshopunkat.
  • 2019-10Még egy szobával bővült üzlethelyiségünk.
  • 2022-06Berendeztük az új raktárunkat.

Ettől különleges a termékünk

Megbízhatóság |Kiváló minőségű termékek |különleges termékek |Kényelem minden napra |Színes választék |Minden igényt kielégitő |Újrahasznosított anyagokból is |Aki ismeri, csak ezt választja |Minden korosztálynak ideális

Termékünkről

Minőségi fehérneműk bő választéka

Cégünk olyan kis és nagy, hazai és külföldi fehérneműgyártók termékeit forgalmazza, akik mindig garantálni tudják ugyanazt a minőségű terméket, elégedetté téve ügyfeleinket és minket is.

Célközönségünk a már dolgozó és kereső nők és férfiak.

Vásárlóink a következő fehérnemű márkákat találják meg nálunk: Triumph, Sloggi, Lisca, Selmark, Mr.Big.

Termékvideó

Termékvideó

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Hobbi?
Növények, irodalom és jóga.
Bringa, BKV vagy autó?
3-2 a bringa javára
Mac vagy PC
PC

Így képezzük a kollégákat

A betanulási szakasz legalább 3 hónap. Saját tapasztalatokból merítve tanulunk egymástól. A változatos munkafolyamatokkal sok készség fejleszthető, és az unatkozás is kizárt.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Csapatban gondolkodunk, hiszen nagyon fontos, hogy a cégen belüli döntések mindenkinek megfeleljenek.

Ösztönözzük a kollégáinkat, hogy közösen ötleteljünk egy probléma megoldásán, hiszen akkor tudunk igazán mindenkit bevonni a közös feladatokba, és így lehetünk együtt részesei a közös sikernek is.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

A főtértől 10 lépésnyire található az üzletünk. Kutyabarát bolt vagyunk, nyugodtan be lehet hozni hozzánk a házi kedvencet, és mi szívesen elleszünk vele addig, míg a gazdi próbál.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

Minden, amit a 12 év alatt megtapasztalhattunk, az örömök és a bánatok, a viccek, a közös nevetések, a kliensek és a kollégák.

Ágnes

Menedzser

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Az a legfontosabb, hogy az új kolléga a betanulási szakasz után már önállóan tudja kezelni a problémákat és sikeresen megoldja a feladatokat.

Melyik híres ember lenne a cég?

Bruce Willis - Öntudatos