Marketingmenedzser

Medior

Mérnöki tevékenységünk mellett közműhálózat-tervező programok fejlesztésével és forgalmazásával is foglalkozunk. A Hydrovisual AquaCAD, DrainCAD és GasCAD programok teljes körű népszerűsítésére (marketingkommunikáció, értékesítés, ügyfélszerzés) keresünk szakképzett, tapasztalattal rendelkező munkatársat. Várjuk motivációs levéllel ellátott szakmai önéletrajzodat!

Szakmai ismeretek

Szakirányú végzettség
Szakmai gyakorlat
sales orientált munkavégzés
Microsoft Office programok

Jó kommunikációs készség Kezdeményező készség Képes az önálló munkára Jó kapcsolatépítő képesség proaktív hozzáállás

naprakész, gyakorlati tudással rendelkezel, ismered az aktuális piaci trendeket úgy a marketing, mint a sales stratégiák területén.

Óriási plusz, ha ezek mellé még technikai tudás is társul.

Ekkor kezdhetsz

Akár holnaptól

Az ideális jelentkező

Hasonló munkakörből érkezik, marketingesként és/vagy értékesítőként dolgozott.

Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Feladatok

  • hazai és külföldi partnerkapcsolatokat alakítasz ki
  • hírleveleket és online tájékoztatókat írsz, weboldalunkat kezeled
  • kampányokat szervezel és bonyolítasz le
  • árajánlatokat készítesz elő, küldesz ki és szerződéskötéseket bonyolítasz le
  • képzéseket, tanfolyamokat szervezel, hirdetsz és nyilvántartod a jelentkezőket

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz Motivációs levéllel

Ne jelentkezz, ha...

  • nincs jó beszélőkéd, meggyőzőképességed, azaz marketinges, értékesítői vénád
  • nem vagy határozott fellépésű

Végzettség

Marketing
Bármilyen fokú diploma
vagy
Üzleti szakértő

Román
Anyanyelvi szint
és
Angol

Iroda cím

Strada Breslelor, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Munkaidő
08:00 - 16:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
0 - 99

Termékünkről

Mérnöki tevékenység, tervező program fejlesztés

Cégünk több ágazatot érintő tervezési tevékenységet végez. Víz- és szennyvíz-hálózatok, szennyvíztisztító telepek, épületek és utak tervezésével foglalkozunk. A mérnöki tevékenység mellett közműhálózatot tervező programokat fejlesztünk és forgalmazunk több mint 10 éve.

Tervezőirodánk víz- és szennyvíz-hálózatok, szennyvíztisztító telepek, épületek és utak tervezését végzi immár 16 éve.

Az ivóvíz- és szennyvízhálózatok tervezésére két hatékony alkalmazást kínálunk: az AquaCAD és a DrainCAD alkalmazásokat. Folyamatban van a gázhálózatok tervezésére szolgáló programunk fejlesztése is.

Jelenleg +120 romániai tervezői profillal rendelkező céggel működünk együtt.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Török Zoltán
			    									- Engineer at PECTA

A jó tervező- és fejlesztőcsapat, valamint a változatos, kihívásokkal teli munka.

Török Zoltán , Engineer at PECTA

Ettől különleges a termékünk

Innovatív tervezőprogramok Állandó frissítés és tesztelés AquaCAD, DrainCAD, GasCAD

Történetünk

  1. 2006.03

    Megalakulunk, fő tevékenységi területünk a mérnöki tervezés.

  2. 2008

    Víz (AquaCAD) és szennyvíz (DrainCAD) hálózat-tervező programokat kezdünk el fejleszteni.

  3. 2022

    Új székhelyre költözünk.

Kollégáinknak rendszeresen biztosítunk lehetőséget arra, hogy megosszák véleményüket.

Időt és energiát fektetünk a kollégák szakmai fejlesztésébe.

Superpower?
Közműhálózat tervező programok fejlesztése
Legbüszkébb
A több mint 120 elégedett felhasználónkra
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
A hétköznapokban kényelmesen, lazán öltözünk

Termékvideó

Pecta Kft - Termékvideó

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

  • precizitás, pontosság
  • türelem
  • empátia
  • határozottság
  • analitikus gondolkodásmód