Kreatív fejlesztői megoldás a jövő generációjától.

Promera Menedzsment Kft.

Mennyire passzol hozzám?

Remote Fullstack .Net Developer

Medior

Brief job description: For our client, we are seeking for Full-stack .Net Developers with proven experience as a Software Engineer (both Senior and Mid).

Szakmai ismeretek

.NET
Typescript
C#
JavaScript
Angular

Emberi tulajdonságok

team player Problem solving, Critical thinking,

Ekkor kezdhetsz

2023.01.01

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
700 000 — 1 200 000 HUF

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló
Egyéb

Free snacks / No dress code

Feladatok

  • Build reusable components
  • Develop and deliver high-quality code
  • Participate in analyzing client needs
  • Perform peer code review
  • Working on specifications

Technológiák, eszközök

Computer: Notebook Monitors: Two Operating System: Windows

  • Jelentkezés nyelve: Angol, Magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Informatika
Bármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

Angol
Alapszint

Iroda cím

Veszprém, Deák Ferenc u., 8200 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
40 óra/hét

Így dolgozunk mi

Work methodology:

Integration tests

Unit tests

Code reviews

Agile management: Scrum

Build server

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!

Nyitott pozíciók:

@Promera Menedzsment Kft. Sportolási támogatás

Mid / Senior Java Developer

JavaScript Frontend Developer

@Promera Menedzsment Kft. Házon belüli képzés

Junior Frontend Developer