Technical Support Engineer

Junior

Német AEG, illetve olasz BORRI, ELCOS áramellátó berendezések üzembe helyezésére, karbantartására, valamint elektronikai panelek javítására keressük legújabb mérnök kollégáinkat. Frissen végzett mérnököket is várunk fiatal szakmai mérnökcsapatunkba, a betanítást örömmel vállaljuk.

Szakmai ismeretek

Mérnöki előképzettség
B kategóriájú jogosítvány
Kiszállási hajlandóság

Megbízható Felelősségteljes Nyitott, rugalmas Fejlődni, tanulni vágyó Technika iránt érdeklődő

dolgoztál már hasonló, ipari berendezéseket beüzemeltető, technical support munkakörben.

Ekkor kezdhetsz

Amint egymásra találtunk!

Az ideális jelentkező

Elektronika, energetika, elektrotechnika, vagy mechatronika területekről érkezik hozzánk.

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
4 000 — 7 000 RON

Étkezés
Étkezési támogatás
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Magánegészségügy Csapatépítő programok
Utazás
Céges autó

Feladatok

  • Beállítod, konfigurálod, üzembe helyezed az ügyfelek által tőlünk vásárolt berendezéseket.
  • Karbantartási, szervizelési szerződés esetén helyszíni hibaelhárítást végzel.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar, Román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Ne jelentkezz, ha...

  • gondot okoz a kiszállásokkal is járó munkavégzés.
  • nem nyűgöz le annyira a szervizeléssel járó mérnöki munka, mint bennünket!

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzés
BSc

Tárgyalóképes szint
és
Tárgyalóképes szint
és
Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Strada Depozitelor 22, Târgu Mureș, Románia

Iroda cím

Strada Primăriei 3, Târgu Mureș 540026, Románia

Munkaidő
08:00 - 17:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 49

6-10 fő
25 - 49

Termékünkről

Áramellátási megoldások

Cégünk immár 20 éve az áramellátási megoldások területén tevékenykedik IT, orvosi, energetikai és ipari területen. Termékeink: UPS - szünetmentes áramforrások; Generátorok; Ipari töltők; Inverterek; Stabilizátorok. Szolgáltatásaink: áramellátási problémák azonosítása; berendezések telepítése, üzembehelyezése; időszakos karbantartás; szervizelés valamint berendezések bérbeadása.

Egyedülálló szakértelemmel és mérnöki tapasztalattal célunk UPS portfóliónk folyamatos bővítése, ügyfeleink számára pedig szolgáltatásaink minőségének megőrzése.

Küldetésünk, hogy technológiáinkkal, személyre szabott megoldásainkkal ügyfeleink tápellátási problémáit minimalizáljuk.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Lőrinczi László
			    									- Tulajdonos, cégvezető

A minőségi, forgalmazott berendezéseink, és az azokat beüzemeltetni tudó képzett szakember csapatunk!

Lőrinczi László , Tulajdonos, cégvezető

Power Supply Systems UPS - Fotó az irodáról  - Strada Depozitelor 22, Târgu Mureș, Románia

Power Supply Systems UPS - Fotó az irodáról  - Strada Primăriei 3, Târgu Mureș 540026, Románia

Ettől különleges a termékünk

Szakképzett mérnökcsapat Jó műszaki felszereltség Átfogó termékskála Egyedi műszaki megoldások Pozitív piaci megítélés Precíz karbantartás Jól szervezett munkavégzés Magas színvonalú brandek

Történetünk

  1. 2002

    Megalakulunk.

  2. 2008

    Elérjük a 2,2 millió eurós árbevételt.

  3. 2019

    Részt veszünk a GoTech World expo konferencián.

  4. 2020

    Az AEG POWER S. elindítja az egyfázisú UPS, Protect C, Protect D szünetmentes online tápegységeket.

  5. 2021

    Romániában a PSS 19 éve az AEG Power Solutons GmbH értékesítési és szervizpartnere.

  6. 2022

    Piacra kerül a Protect Plus S500, háromfázisú, transzformátormentes UPS.

Kollégáink véleménye fontos a cég működését illetően. Heti megbeszéléseken közösen beszéljük át a projekteket, tervezzük meg a programot és a tennivalókat.

Power Supply Systems UPS - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Depozitelor 22, Târgu Mureș, Románia

Power Supply Systems UPS - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Primăriei 3, Târgu Mureș 540026, Románia

Folyamatosan fejlesztjük magunkat, szakmai továbbképzésekre, kiállításokra és konferenciákra is járunk.

Superpower?
tápellátási megoldások
Legbüszkébb
mérnökeinkre
Légkondi vagy ablak?
légkondi

Ügyfeleink

Power Supply Systems UPS - Ügyfeleink

Közel 1000 négyzetméteren összterületű építés alatt álló irodaház a legmodernebb felszereltséggel. Irodák két szinten, szervíz, raktár, közösségi terek, parkoló.

Könnyen megközelíthető helyen dolgozunk, parkolás biztosítva, van légkondi, minden szükséges eszközzel felszerelt labor és szuper jó a társaság.

Bruce Willis

Öntudatos

  • precizitás
  • pontosság
  • türelem
  • csapatszellem
  • empátia