slide image 1
RECASHBudapest, Vörösmarty u. 67, 1064 Magyarország

Growth Marketing Manager

Senior |Teljes munkaidős |Marketing, PR |Budapest |Távmunka
Fizetési sáv
Nincs megadva +Bónusz
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

We are looking for an experienced Growth Marketing Manager to join RECASH, an innovative fintech app with ambitious growth plans. This is an opportunity to join and help shape an early stage business with a strong team combining industry, technology and entrepreneurial expertise.

Fizetési sávNincs megadva
+Bónusz

- dynamic startup environment

Bérkalkulátor

angol, magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő09:00 - 17:00

Feladatok

Develop marketing strategies for the expansion of RECASH for both B2C and B2B.
Work with the CEO and analyse the results of the business and devise strategies for the app.
Assist the CEO and CCO in defining the long-term marketing strategy for RECASH.
Establish positioning, identify target audiences, and develop marketing plans.
Lead the execution of marketing programmes from start to finish, leveraging internal support.

Szakmai ismeretek

  • digital marketing4 / 5
  • Marketing strategy4 / 5
  • Campaign Management4 / 5
  • Marketing analytics4 / 5

Végzettség

Marketing és KereskedelemBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Kreativitás |Proaktivitás |Self-sufficient

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
11-15 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
27 - 47

Távmunka
A cégről

Történetünk

  • 2017-11alakulás
  • 2019-01jegybanki engedély
  • 2020-05jegybanki engedély az Unió valamint az Egyesült Királyság egész területén
  • 2021-06az első nagy magyar bankok a rendszerben
  • 2022-05Magyarország eddigi legsikeresebb crowdfunding tőkebevonása

Ettől különleges a termékünk

automatikus cashback |bankszámlaadat -szolgáltató |PSD2-es pénzforgalmi intézmény

Termékünkről

RECASH mobilapp / adatszolgáltató

A RECASH egy mobilappikáció, amely szó szerint teendőmentes pénzvisszatérítést nyújt a Partnereknél történő bankkártyás vásárlást követően, egyben Partnereink számára pedig egy eddig nem létező, versenytárs vásárlókat targetáló marketingeszköz.

Ügyfeleink

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Csúszás vagy túlóra?
túlóra
Átlag életkor?
30
Mac vagy PC
Mac

Folyamatosan biztosítunk munkatársainknak tanfolyamokat, továbbképzési és fejlődési lehetőségeket.

Minden munkatársunk kezdeményezhet bármilyen ötletet, ennek bevett folyamata van a PM rendszerünkben. Speciális résztulajdonosi programunkban előbb-utóbb minden munkatárs részvényessé válik.

Az új irodába 2022. július 1.-én költözünk.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A csapat, és az innováció amit jelentünk.

Novák Attila

CTO

Kreativitás, önállóság, tolerancia.

Keanu Reeves - High-Tech