slide image 1
RegioConsultStrada Arany János 19, Cluj-Napoca 400000, Románia

Junior tanácsadó Székelyudvarhely

Junior |Teljes munkaidős |Management |Odorheiu Secuiesc
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

A RegioConsult Erdély egyik legrégebbi és legdinamikusabb pályázati és menedzsment tanácsadó cége.

A következő néhány évben továbbra is szeretnénk ezen a téren kamatoztatni eddigi tapasztalatunkat, ennek érdekében bővítenénk csapatunkat a kolozsvári és székelyudvarhelyi irodánkban.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő08 - 16

Feladatok

Pályázatírás és projektmenedzsment részfeladatok határidőre való teljesítése
Pályázati kiírások és a pályázatok működési alapelveinek elsajátítása
Pályázati dokumentációk sajátosságainak feltérképezése gyakorlati példák révén
Formanyomtatványok kitöltése, üzleti- és marketing tervek készítése, elszámolások összeállítása,
(köz)beszerzési dokumentációk elkészítése

Szakmai ismeretek

  • Közgazdaságtan1 / 5
  • jogi alapismeretek1 / 5

Végzettség

ÁltalánosBA diploma

Nyelvtudás

RománTárgyalóképes szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Proaktív |Eredményorientált attitűd |Multitasking képessége
A cégről

  • 20012001 óta meghatározó szereplői vagyunk a hazai pályázatírásnak.
  • 2008A PNO, Európa vezető, független pályázati tanácsadó cége felvásárolta a RegioConsult Kft-t.
  • 2019Több mind 500 sikeres projektet tudunk magunk mögött.
maps

Iroda cím

Strada Arany János 19, Cluj-Napoca 400000, Románia
További irodák

Ettől különleges a termékünk

Szakképzett csapat |Európa vezető pályázatíró cége |500+ sikeres projekt |Minőségi pályázati tanácsadás

Termékünkről

Pályázatírás és projektmenedzsment

A RegioConsult égisze alatt, csapatunk folyamatosan azonosítja és nyomon követi az összes pályázati kiírást, amely vissza nem térítendő támogatásokhoz juttatja a vállalkozásokat, önkormányzatokat és civil szervezeteket. Az elejétől a végéig menedzselt sikeres projektjeink száma már meghaladja az 500-at.

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Csúszás vagy túlóra?
Néha azért belecsúszunk a túlórákba.
Nemek aránya?
Kiváló egyensúlyban vagyunk.
Legbüszkébb
Egyértelműen a sikeres projektjeinkre!

Minden új kollégánkat megismertetjük cégünk politikájával, a pozíció szakmai feltételeivel, a munkafolyamatokkal, és időszakos tréningekkel erősítjük szakmai profiljukat.

Cégünk sikere a sokoldalú, pénzügyi, marketing, szociológia, politikatudományok és jog területén jártas szakemberek alkotta csapat tudása. Hiszünk abban, hogy mindenki lehet vezető a saját területén.

Közös, napsütötte irodában dolgozunk, egyszerre professzionális és barátságos csapattársakkal. A határidők soha nem szabnak gátat jókedvünknek és munkán belüli-kívüli szocializálódásunknak.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A közös sikerek és a megszámlálhatatlan szép emlék és kihívás, amelyekkel az elmúlt 20 év elrepült.

Ilyés Szabolcs

Ügyvezető igazgató

Új csapattagunkat tárt karokkal fogadjuk, és megbízhatónak, céltudatosnak, szakmailag képzettnek, gyors gondolkodásúnak és alázatosnak képzeljük.

Meryl Streep - Céltudatos