Szeretsz telefonon beszélgetni és a számítógéppel is szoros barátságot ápolsz?

Magabiztosan beszéled az angol nyelvet?

Kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel, és tudod, hogyan kell bánni az ügyfelekkel?

Szeretnél megbecsült tagja lenni egy dinamikus vállalat csapatának?

Ha a fentiekre igennel válaszoltál, gyere és nézd meg milyen jó a hangulat az értékesítési csapatunkba!

Szakmai ismeretek

Értékesítési tapasztalat
Magabiztos angol nyelvtudás
Minimális műszaki ismeretek

Csapatjátékos Figyelem a részletekre Fejlett kommunikációs készség Gyors megoldáskeresés Eredmény és ügyfélorientáltság

Ekkor kezdhetsz

Azonnal

Étkezés
Étkezési támogatás
Képzés
Házon belüli képzés
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

  • Fix fizetés + teljesítménybónusz + étkezési utalványok
  • Lendületes, motiváló csapat
  • Fejlődési lehetőség

Feladatok

  • Ügyfélkommunikáció telefonon, e-mailben.
  • Termékeink és szolgáltatásaink értékesítése.
  • Értékesítési feladatokkal járó adminisztráció.
  • Készletek nyomon követése.

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Általános
Érettségi

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is
és
és

Iroda cím

Strada Principală 562, Cristești 547185, Románia

Heti munkaidő
40 hours/week óra/hét
Munkaidő
09:00 - 17:00

Termékünkről

Nehézgép alkatrészek

A bel- és külföldi piacra egyaránt kínálunk eredeti, utángyártott vagy használt építőipari és mezőgazdasági munkagép, valamint teherautó alkatrészeket, ezeken kívül quadokat, különféle kohászati termékeket és motorolajokat.

Belföldi és külföldi partnereink munkáját a legjobb ár-minőség arányú haszongépekkel segítjük.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Attila
			    									- Ügyfélkapcsolati kolléga

Segítőkész kollégáim, akiktől mindig kérdezhetek, és a változatos ügyfélkörünk.

Attila , Ügyfélkapcsolati kolléga

Royal Dru - Fotó az irodáról  - Strada Principală 562, Cristești 547185, Románia

Ettől különleges a termékünk

Gyors kiszállítás Elérhető árak Gazdag termékkínálat Eredeti alkatrészek Hazai és nemzetközi partnerek Minőségi tartozékok

Történetünk

  1. 2012

    Megalakult az építőipari munkagépek és tehergépkocsi alkatrészekre szakosodott cégünk.

  2. 2017

    Beléptünk a mezőgazdasági gépek piacára, traktorokat és mezőgazdasági kiegészítőket forgalmazunk.

  3. 2018

    Nemcsak termékeket forgalmazunk, de javítási szolgáltatásokat is nyújtunk.

Legyen szó beszállításról, eladásról, ügyfélkezelésről vagy szerviz szolgáltatásról, kollégáink véleménye meghatározó. Ezért is tartunk rendszeresen megbeszéléseket javaslataik meghallgatására.

Royal Dru - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Principală 562, Cristești 547185, Románia

Belső képzéseket tartunk, szakmai konferenciákon, expókon veszünk részt.

Superpower?
Nehézgépeket tudunk javítani.
Hobbi?
Kipróbálni legújabb gépeinket.
Bringa, BKV vagy autó?
Ezeknél nagyobb gépekhez vagyunk szokva! :)

Csendes környezetben van, kipróbálhatjuk az új termékeket és jókat kávézunk az udvaron.

Termékvideó

Royal Dru - Termékvideó

Bud Spencer

Bud Spencer

Ütős

  • határozottság
  • nyitottság
  • csapatszellem
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • problémamegoldó képesség