Épületgépész mérnök

Medior

Szeretsz tervezni és figyelsz a részletekre? Ha ezek mellé még gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség is társul, biztos, hogy te leszel a legújabb csapattagunk! Garantált jókedvvel és szakmai támogatással várunk frissen elkészült modern, passzív irodaházunkban!

Szakmai ismeretek

AutoCad/Revit ismerete
Releváns szakmai tapasztalat
Technikai érzék

Csapatjátékos Pontos Rugalmas Fogékony a gyors tanulásra Komoly, felelősségteljes

Villamos tervezőmérnök végzettséggel rendelkezel és dolgoztál is a szakmában.

Ekkor kezdhetsz

Holnaptól!

Az ideális jelentkező

Revit és AutoCad programokban tud dolgozni.

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
3 000 — 5 000 RON

Étkezés
Gyümölcs Étkezési támogatás Kávé
Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Csapatépítő programok
Egyéb

  • izgalmas és nagy lélegzetvételű projektek
  • gyors fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú, fiatalos csapat
  • új passzív irodaház

Feladatok

  • AutoCad/Revit tervezőprogramokban segíted a közös munkánk.
  • Közreműködsz projektjeink műszaki előkészítésében.
  • Műszaki megoldásokat, koncepció terveket, szakmai javaslatokat dolgozol ki.

  • Jelentkezés nyelve: magyar, román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzés
BSc
vagy
Bármilyen fokú diploma

Román
Társalgási szint

Iroda cím

Strada Obor 82, Miercurea Ciuc 530003, Románia

Heti munkaidő
40 hours/week óra/hét
Munkaidő
08:00 - 17:00

Termékünkről

Épületgépészeti tervezés

Az épületgépészeti tervezés szakágai közül a fűtés, hűtés, szellőztetés, külső és belső víz- és szennyvízhálózatok tervezésére és szakmai konzultációra szakosodtunk. Bizalommal fordulhatnak szakembereinkhez azok az ügyfelek is, akiknek egy-egy felmérés, ellenőrzés vagy átadás alkalmával technikai, helyszíni asszisztenciára van szükségük.

Meggyőződésünk, hogy a hosszú távon fenntartható fejlődést csak kitartó munkával lehet elérni, amihez elengedhetetlen a jó csapat és a folytonosság. A pontos munka és a rugalmasság nálunk alapvetés.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Haynal Hunor-Attila
			    									- Tervezőmérnök, CEO

Projektjeink sokszínűsége, a kreatív munkakörnyezet és a lelkes csapatunk.

Haynal Hunor-Attila , Tervezőmérnök, CEO

SecoPlan Kft. - Fotó az irodáról  - Strada Obor 82, Miercurea Ciuc 530003, Románia

Ettől különleges a termékünk

Minőség és hatékonyság Szakképzett mérnökcsapat Speciális tervezés Kiváló csapatmunka

Történetünk

  1. 2011

    Két fiatal, elhivatott mérnök megalapítja az épületgépészeti tervezésre szakosodott Secoplan KFT-t.

  2. 2013

    Bővítjük szakterületünket és csapatunkat, és immár elektromos hálózatok tervezését is vállaljuk.

  3. 2016

    Létrehozzuk az elektromos hálózatokat kivitelező Secoplan Building Systems KFT-t.

  4. 2021

    Beköltözünk tágas és ergonomikus székhelyünkre, amely mindannyiunk jólétét és kényelmét szolgálja.

Emberarcú és családbarát vállalati kultúránk a felhatalmazó, bizalmon alapuló vezetői (mentori) szemléletre épít. A csapatszellem, az összetartás formálásához kellenek az őszinte visszajelzések.

SecoPlan Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Obor 82, Miercurea Ciuc 530003, Románia

A legjobb befektetések egyike az, amikor az emberek tudásába és munkakörülményeibe fektetünk be pénzt és energiát. Támogatjuk a nyelvtanulást és tematikus csapatépítő programokat szervezünk.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág :)
Mac vagy PC
PC :)
Légkondi vagy ablak?
Szellőzőrendszer :)

Székhelyünk tágas és ergonomikus, mindannyiunk jólétét és kényelmét szolgálja. A design letisztult, egyedi és nagyon trendi. Szeretünk ide bejárni. Jó a kávé és mindig van parkolóhely.

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

  • megbízhatóság
  • precizitás
  • önállóság
  • csapatszellem
  • felelősségvállalás
  • tanulékonyság
Ugrásra készen!
Arsenal Park 2021