slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
slide image 6
1 / 6
Smart Trade ApplicationsBudapest, Kinizsi u. 21-25, 1092 Magyarország

Frontend Developer

Medior |Teljes munkaidős |IT Development |Veszprém |Távmunka
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Egy Frontend fejlesztő nélkül a mai E-commerce világ elképzelhetetlen. Start-up életünkben még nincs minden kőbe vésve, ezáltal teret adunk az értékes ötleteknek, a kreativitás határtalan. Lendületes és fiatalos csapatunk részeként fontos a motiváltság, a szakmai fejlődés és hogy jól érezd magad!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar, angol,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9:00 - 16:00

Feladatok

Meglévő alkalmazások folyamatos továbbfejlesztése
Új alkalamzások létrehozása
Platform integrációk megvalósítása ( Shopify, Magento, stb. )
Együttműködés a kreatív csapattal és a backend fejlesztőkkel

Szakmai ismeretek

  • HTML5, CSS35 / 5
  • Javascript,Typescript, Angular5 / 5
  • Git, Docker3 / 5
  • jQuery ismeret3 / 5
  • Reszponzív oldalak építése5 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Kritikus gondolkodás |Csapatjátékos |Jó problémamegoldó |Képes az önálló munkavégzésre |Percíz, pontos, alapos

Így dolgozunk mi

Ambiciózus és stabil tech startup vagyunk piacon lévő termékekkel, rálátást adunk a hazai és európai e-kereskedelmi piac színterére, és meghatározó szereplőinek mindennapjaira. Törődünk egymással. Nekünk fontos, hogy nálunk mindenki büszke lehessen arra, amit csinál, sikerélménye legyen és jól is érezze magát. Támogató és bátorító a környezet, ahol együtt tanulunk a hibáinkból.

Előny, ha...

- E-commerce tapasztalat

- Advanced MV*

- Stencil tapasztalat

Távmunka