slide image 1
SynceeDebrecen, Füredi út 98, 4032 Magyarország

Grafikus, designer

Junior |Teljes munkaidős |Design |Debrecen |Távmunka
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Keressük legújabb kollégánkat, Grafikus/Designer pozícióba, aki szívügyének tekinti az igényes vizuális munkák készítését! Légy részese egy igazi nemzetközi projektnek!

A Te feladatod lesz an online képi elemek megalkotása a közösségi médiában, hírlevelekben, weboldalunkon, és egyéb online felületeinken! Jelentkezz most, és dolgozz velünk a debreceni irodánkban, vagy akár távmunkában is!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9:00 - 17:30

Feladatok

Bannerek, hírdetések készítése közösségi média felületeken
Bannerek, design elemek készítése az e-kereskedelmi aalkalmazásunkban
Bannerek, design elemek készítése a weboldalunkon
Online hirdetések grafikájának elkészítése
Hírlevelek grafikai elemeinek elkészítése

Technológiák, eszközök

Adobe Photoshop |Adobe Illustrator |Adobe XD |Canva

Szakmai ismeretek

  • Kreatív szemlélet5 / 5
  • Webgrafikai trendek ismerete4 / 5
  • Grafikai programok ismerete4 / 5
  • Marketingszemlélet3 / 5
  • Angol kommunikáció3 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Csapatjátékos |Nyitott |Kreatív |Empatikus |Szorgalmas & proaktív

Így dolgozunk mi

A Marketing csapatunk, amelynek te is tagja leszel, a debreceni irodánkban végzi napi feladataikat együtt, egy csapatként. A napi teendőket előre tudják a csapattagok, azokat a csapatvezetők osztják ki. Az elvégzett munkát is a csapatvezetőknek kell jelenteni, de online Daily Standupot tartunk, amelyben minden munkatárs röviden letudja írni, mivel foglalkozik, így könnyítve meg a csapatmunkát.

Az ideális jelentkező

  • Kreatív személyiség
  • Van már hasonló területen szerzett tapasztalata
  • Egyedi, kreatív ötletei vannak
  • Magas szintű szépérzékkel rendelkezik
  • Precizitás, pontosság jellemzi
  • Tud önállóan és dinamikusan dolgozni
  • Jó csapatjátékos
  • Lelkes
  • Kiválóan kommunikál angolul szóban és írásban

Előny, ha van már tapasztalatod grafikai munkák készítésében (social media, hírlevél, weboldal bannerek stb.), jó marketingérzékkel rendelkezel.

Távmunka
A cégről

Történetünk

  • 2016-03Foundation of Syncee
  • 2017-03Syncee leads the Product Management category in the Shopify AppStore
  • 2018-03More than 5.000 users from all over the world
  • 2019-10Syncee's solution is used by one of the largest e-procurement systems in the United States
  • 2020-03We published the newest version of Syncee, our client base exceeds the number of 50.000
  • 2021-12Syncee is available on more than 10 e-commerce platforms. 130.000 users, 5 million products.
  • 2022-12A leading dropshipping platform with 200.000+ users. A growing number of globally-known partners.
  • 2023-04New, 400 m2 Syncee office in the heart of Debrecen

Ettől különleges a termékünk

Global B2B Marketplace |90% of our clients from abroad |Hundreds of suppliers |Shopify AppStore presence |More than 6 million products |More than 200.000 users |Shopify, Alibaba partnership

Termékünkről

Syncee

Syncee is the world’s first global B2B marketplace, a leading dropshipping platform helping retailers and suppliers connect globally. Merchants can find products to launch their online store without upfront investment in stock, and suppliers can sell their products to online store owners all over the world. Almost 200,000 merchants have chosen Syncee already, mainly from the US, CA, UK, EU, AU.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Hobbi?
Our job :)
Légkondi vagy ablak?
AC!
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Kényelmes viselet

Mindig tanulunk egymástól, és ott segítünk a kollégáknak, ahol csak tudunk. Emellett részt vehetünk különféle szakmai kurzusokon, és az ott tanultalak a mindennapi munkánkban tudjuk kamatoztatni.

Vannak napi és heti meetingjeink, ahogy meg tudjuk vitatni a szakmai kérdéseket, megoszthatjuk az ötleteinket. Emellett a 1on1 meetingeket a közvetlen vezetőnkkel tudjuk megbeszélni az éppen aktuális kérdéseinket.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A barátságos légkör és az, hogy ki tudom fejezni a kreativitásomat, valamint folyamatosan tanulhatok valami újat a csapattársaimtól :)

Rácz Barbara

Marketing Team Leader

Teljesen rendben van, ha valamit nem értesz, tudsz azonnal. A fontos az, hogy legyél nyitott az új dolgokra, és tudd, hogy hol kell keresned a kérdéseidre a választ.

Keanu Reeves - High-Tech