Urbanisztikai asszisztens

Medior

Urbanisztikai iroda, Urbanisztikai és kataszteri osztály, Urbanisztika és vagyongazdálkodási igazgatóságra keresünk asszisztens kollégát 1 év szakmai tapasztalattal. Amennyiben rendelkezel építészeti, urbanisztikai vagy építőipari egyetemi diplomával, és kipróbálnád magad önkormányzati közegben, augusztus 10-ig jelentkezz kiírásunkra!

Szakmai ismeretek

1 év tapasztalat

Pontosság Rugalmasság Jó problémamegoldó képesség Felkészültség, tájékozottság Jól szervezettség

Ekkor kezdhetsz

Augusztus

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
4 237 — 5 277 RON

Képzés
Konferencia támogatás Képzési hozzájárulás
Jóllét
Üdülési támogatás Csapatépítő programok

Feladatok

  • Hozzájárulsz városunk adminisztratív területén történő építkezési munkálatok engedélyezéséhez.
  • Urbanisztikai Bizonylatokat bocsátasz ki.
  • Jóváhagyod a Zonális Rendezési Terveket (PUZ) és a Részleges Rendezési Terveket (PUD).

  • Jelentkezés nyelve: Magyar, Román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Építészet
BSc

Iroda cím

Piața Városháza 5, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Munkaidő
07:30 - 16:00

Termékünkről

Székelyudvarhely Polgármesteri Hivatala

Tenni szeretnénk a jövő generációkért!

Minket minden nap az motivál, hogy a saját tudásunkkal erősítsük egymást, és a közös cél érdekében mindent megtegyünk. Így alkothatunk, fejlődhetünk és fejleszthetünk!

Missziónk

A város!

Mi hiányozna, ha elmennék?

Pálfi Kinga
			    									- alpolgármester asszony

A segítőkész kollégák és a rengeteg felelősséggel, kihívással és szakmai elégtétellel járó munkaköröm.

Pálfi Kinga , alpolgármester asszony

Székelyudvarhely Polgármesteri Hivatala - Fotó az irodáról  - Piața Városháza 5, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Ettől különleges a termékünk

Ésszerűbb ügyintézés Innovációra törekvés Segítőkész kollégák Lakossági fórumok Rendszeres értékelők Fiatalos gondolkodás

Történetünk

  1. 2019

    5 millió eurós pályázatot nyertünk a Székelytámadt-vár felújítására.

  2. 2019

    Megújult a városháza honlapja, weboldalunk immár áttekinthetőbb, és letisztultabb felület lett.

  3. 2021

    Elindítjuk a Székelyudvarhelyről elszármazottaknak szóló, népszerű Nagykövet programunkat.

Kollégáink saját szakterületükön végzett megbízható munkájával befolyásolják a Városháza működését. Mindenkinek lehetősége van megvitatni bizonyos döntéseket, hogy azok mindannyiunk javát szolgálják.

Székelyudvarhely Polgármesteri Hivatala - Kedvenc tárgy az irodában  - Piața Városháza 5, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Munkatársainkat intézményen belül képezzük, és időközönként egyéb szakmai továbbképzéseket is biztosítunk számukra.

Kétszavasok

Legbüszkébb
Fiatalos városvezetésünkre
Nemek aránya?
Harmonikusan vegyes
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
A könnyed eleganciára szavazunk.

Udvarhely központjában vagyunk, egy rendezett, nagy és virágos udvarú műemléképületben, amelyet semmilyen más irodaházra nem cserélnénk le.

Meryl Streep

Céltudatos

  • talpraesett, problémamegoldó személyiség
  • határozott fellépés
  • megbízhatóság
  • felelősségteljes munkavégzés
  • barátságos attitűd

A könyv éve irodalmi délután
A nemzeti összetartozás napja
Lábbusz programunk

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!

Nyitott pozíciók:

@Székelyudvarhely Polgármesteri Hivatala Üdülési támogatás

Urbanisztikai munkatárs