Projektmenedzser

Junior

A bonchidai Bánffy kastély újjáélesztésével foglalkozó Transylvania Trust alapítvány munkatársat keres. Ha írtál és bonyolítottál már le pályázatokat, szerveztél programokat, kiválóan beszélsz magyarul, románul és legalább alapszinten társalogsz angolul, örömmel várunk a csapatunkban!

Szakmai ismeretek

Az Office termékek ismerete
Projektmenedzsment
pályázatírás

Jó kommunikációs készség Kiváló szervezőkészség Képes önálló munkavégzésre Rendszerszintű gondolkodás Kiváló együttműködési készség

  • van szakmai tapasztalatod pályázatírás, projektmenedzsment, projektek pénzügyi elszámolása területén
  • dolgoztál már rendezvényszervezésben

Ekkor kezdhetsz

Azonnal.

Az ideális jelentkező

Van tapasztalata pályázatok írásában és projektek megvalósításában, valamint a rendezvényszervezés területén.

Kedves, pontos, precíz és odafigyel a részletekre.

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Csapatépítő programok

Feladatok

  • pályázatokat írsz, megvalósítás alatt lévő projekteket menedzselsz
  • adminisztratív dokumentációs feladatokat végzel
  • kifizetési kérelmeket készítesz elő, kezeled az adatbázisokat és nyilvántartásokat
  • segítesz rendezvényeink szervezésében és lebonyolításában

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz Motivációs levéllel

Ne jelentkezz, ha...

  • még nem írtál meg egy pályázatot sem.
  • nem kedveled a rendezvényszervezéssel járó pörgősebb tempót, a színes feladatokat.

Végzettség

Általános
BA diploma

Román
Társalgási szint
vagy
Angol
Alapszint
vagy
Magyar
Anyanyelvi szint

Iroda cím

Strada Breaza 14a, Cluj-Napoca 400253, Románia

Munkaidő
9:00 - 17:00

Termékünkről

Örökségvédelem, kulturális és oktatási programok

Az alapítvány kiemelkedő projektje a bonchidai Bánffy-kastély felújítása és menedzselése, valamint a Torockó Értékvédő Program. A Babeș-Bolyai Tudományegyetem Filozófia és Történelem karával együttműködve posztgraduális képzést szervez, ugyanakkor számos oktatási és kulturális rendezvény kezdeményezője és megvalósítója.

Az 1996-ban alapított Transylvania Trust Alapítvány az erdélyi, romániai kulturális örökség szolgálatában áll. Az épített környezet megóvására, szakszerű helyreállítására és fenntarthatóságára törekszünk. Hiszünk a történelmi környezet varázsában, értékeiben, és erre kívánjuk felhívni közösségünk figyelmét is.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Horváth Kinga

Hiányozna a társaság, az események, táborok és természetesen a diákok, akik nyaranta segítik a kastély helyreállítását.

Transylvania Trust - Fotó az irodáról  - Strada Breaza 14a, Cluj-Napoca 400253, Románia

Ettől különleges a termékünk

minőségi épületfelújítás oktatási programok artists in residence programok TIFF eseményeinek helyszíne Electric Castle helyszíne átfogó védelmi stratégia értékvédő foglalkozások

Történetünk

  1. 2001

    Épített örökség helyreállító szakképzés elindítása a bonchidai Bánffy-kastélyban.

  2. 2008

    Europa Nostra-díjban részesültünk.

  3. 2019

    Elkezdődnek a Bánffy-kastély főépületének felújítási munkálatai.

Alkalmazottaink bármikor megoszthatják véleményüket.

Transylvania Trust - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Breaza 14a, Cluj-Napoca 400253, Románia

Így képezzük a kollégákat

  • külföldi tanulmányutak
  • szakmai képzések

Superpower?
Helyreállítás, felújítás és karbantartás
Hobbi?
Programszervezés
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág és karbantartó eszközök

A legjobb hely a csapatmegbeszélésekre, minden korszerű irodai felszerelést megtalálunk itt és a kávé is finom :)

Bud Spencer

Bud Spencer

Ütős

  • csapatmunka
  • kitartás
  • kreativitás
  • empátia
  • humor