Mennyire passzol hozzám?

Projektfelelős

Junior

Legfontosabb feladatod a hagyományos és új UFF-os rendezvények szervezése lesz, minden adminisztratív velejárójukkal együtt.

A csapat többi tagjával közösen végzitek majd az általános irodai adminisztrációt, pályázatírást, az UFF-tagokkal való kapcsolattartást.

Fontos, hogy minden héten részt tudj venni a szerdánként, 20:00-21:00 között tartott gyűléseken, ezért udvarhelyi jelentkezőket várunk!

Szakmai ismeretek

Irodai adminisztráció
Rendezvényszervezés
pályázatírás

Csapatépítés, motiválás Figyelem a részletekre Kreatív problémamegoldás Rugalmas hozzáállás Képes önálló munkavégzésre

Előny, ha...

Jó, ha van B kategóriás jogosítványod.

Örülünk, ha van tapasztalatod hasonló téren (civil szféra, rendezvényszervezés), de a tapasztalat hiánya sem kizáró jellegű.

Ekkor kezdhetsz

holnaptól

Az ideális jelentkező

  • fiatal, rugalmas és nyitott vagy
  • egyformán jól dolgozol csapatban és egyénileg is
  • nem riadsz meg a kihívásoktól
  • képes vagy önálló munkavégzésre

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
2 000 — 2 200 RON
3 hónap próbaidő után fizetésemelés

Étkezés
Kávé Rágcsa
Képzés
Házon belüli képzés
Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló Céges autó Parkolási támogatás
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

Rendszeresen szervezünk csapatépítő táborokat, képzéseket.

Lehetőség van részt venni a Europe Direct hálózat által szervezett képzéseken, tapasztalatcseréken (online és személyesen).

Havi szinten lehetőséget biztosítunk díjmentesen Erasmus+ ifjúsági cserékre és képzésekre utazni.

Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk.

Feladatok

  • projektmenedzsment
  • rendezvényszervezés
  • irodai adminisztráció
  • kapcsolattartás az önkénteseinkkel
  • pályázatírás

Technológiák, eszközök

Google Drive Messenger Adobe Illustrator / Photoshop

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz Motivációs levéllel

Ne jelentkezz, ha...

  • nem vonz a civil szféra, a rendezvényszervezés világa
  • nem vagy rendszerezett

Végzettség

Általános
Érettségi

Magyar
Anyanyelvi szint
és
Angol
Tárgyalóképes szint
és

Iroda cím

Strada Kossuth Lajos 20, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Munkaidő

Rugalmas
40 óra/hét
Törzsidő
09:00 - 16:00

Így dolgozunk mi

Az iroda hétköznapokon 09:00 és 16:00 között tart nyitva, de a munkaprogram teljesen rugalmas.

A betanítási időszakot követően elvárjuk az egyéni munkavégzést. Naponta tartunk munkamegbeszélést, ahol a csapat tagjai között leosztjuk az aktuális feladatokat. A vállaltak teljesítésekor a legfontosabb követelmény a kiszabott határidők betartása.

Leendő csapatod

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 52

Mit fogsz tanulni

Nálunk könnyen elsajátíthatsz minden olyan ismeretet, amely egy civil szervezet működtetéséhez szükséges. Mindennapi tevékenységünk alapja a rendezvényszervezés, az ehhez köthető adminisztratív feladatok, valamint a pályázatok írása és azok elszámolása.

Lehetőséged lesz nemzetközi projekteken is dolgozni, fejlesztve a román és angol nyelvtudásodat.

Mi történik?

Szeretnénk, ha te lennél az Udvarhelyi Fiatal Fórum csapatának legújabb tagja!

Egy lelkes kis csapat minden nap azon dolgozik, hogy az UFF-tagok által megálmodott rendezvények megvalósulhassanak. Fő tevékenységeink a rendezvényszervezés, pályázatírás és az irodai adminisztráció.

Termékünkről

Udvarhelyi Fiatal Fórum

UFF – egy mozaikszó, amely egyenértékű a civil hullámvölgyekből mindenkor megerősödve kikerülő, mozgalmi múltjából az ifjúsági önkéntességre sikeresen áttérő, közösségépítő ifjúsági szervezet mintapéldájával.

Több mint harminc év alatt az UFF-osok ifjúsági rendezvények sokaságát szervezték, úttörő jellegű, értékteremtő és hagyományőrző rendezvények sorát honosították meg Székelyudvarhelyen.

Többek között az udvarhelyszéki ifjúság érdekképviselete, jogainak védelme, sajátos korosztályos igényeinek megválaszolása; az ifjúsági konferenciaközpont folyamatos fejlesztése; az egyetemes kultúra védelme és gazdagítása; az ifjúság tájékoztatását és nevelését szolgáló könyvek, időszakos kiadványok, folyóiratok, plakátok, szórólapok és egyéb nyomtatványok szerkesztése, kiadása és terjesztése.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Toth Tímea
			    									- UFF elnök

A nagyszerű csapat, amellyel már hosszú évek óta együtt tervezzük meg a különböző ifjúsági tevékenységeket, programokat.

Toth Tímea , UFF elnök

UFF - Fotó az irodáról  - Strada Kossuth Lajos 20, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Csapatvideó

UFF - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

úttörő jellegű, értékteremtő hagyományőrző rendezvények szórakoztató programok tematikus önképző körök fjúsági programszolgáltatás nemzetközi ifjúsági cserék

Történetünk

  1. 1990

    A jelenlegi Udvarhelyi Fiatal Fórum jogelődje 1990 januárjában született.

  2. 2005

    Az UFF 2005-ben kezdte a Hargita Megyei Europe Direct Információs Iroda működtetését.

  3. 2022

    Rendszeres ifjúsági programszolgáltatás, szervezett ifjúsági közéleti tevékenység létezik már 32 éve

Az UFF közösség nem csak a cég jövőjére, hanem környezetükre is pozitív hatással van. Immár 32 éve ifjúsági programszolgáltatás, szervezett ifjúsági közéleti tevékenység létezik Székelyudvarhelyen.

UFF - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Kossuth Lajos 20, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Heti rendszerességgel tartunk megbeszéléseket az aktív önkéntesekkel.

Emellett havonta legalább egy lehetőség van Erasmus+-os ifjúsági cserére vagy képzésre utazni teljesen ingyen.

Superpower?
Programszervezés
Legbüszkébb
Az összetartó csapatra.
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág

Ügyfeleink

UFF - Ügyfeleink

Remek hely a különböző programjaink előkészítésére, megbeszélésére, mint például Tematikus önképző körök, vezetőképzők, táborok, sport- és környezetvédelmi rendezvények, Sulibörzék, Városi Gólyabálok, Erdélyi Labdarúgó Diákkupák, Hóhányó Olimpiák, Székelyudvarhelyi Diáknapok és még sorolhatnánk.

Termékvideó

UFF - Termékvideó

Meryl Streep

Céltudatos

  • humor
  • kreativitás
  • szervezőkészség
  • csapatszellem
  • nyitottság
  • rugalmasság