Mennyire passzol hozzám?

Kirendeltségvezető Kolozsvár

Senior

Az immár 30 éves Unix Autó Kft. az autóalkatrész-kereskedelem piacvezető vállalata. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Amennyiben Te is szeretnél a jelen helyzetben is egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni, jelentkezz hozzánk kolozsvári kirendeltségünk vezető pozíciójára!

Ha erre az állásra jelentkezel, a linkre kattintás után a cég oldalán töltsd ki a jelentkezési űrlapot!

Szakmai ismeretek

Többéves vezetői tapasztalat
Minimum középfokú végzettség
Magabiztos MS Office ismeret
B kategóriás jogosítvány
Műszaki irányultság

Jó problémamegoldó Határozott Gyakorlatias Kiváló kapcsolatteremtő Eredmény- és ügyfélorientált

szakképesítésedet, többéves tapasztalatodat értékesítésben, logisztikában vagy egyéb műszaki területen szerezted.

Ekkor kezdhetsz

Amint egymásra találtunk!

Az ideális jelentkező

Többéves vezetői tapasztalattal rendelkezik, és képes tulajdonosi és erős kereskedelmi szemlélettel gondolkodni.

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
8 500 — 13 500 RON

Étkezés
Étkezési támogatás
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Coaching Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon
Egyéb

  • Versenyképes juttatási csomagot, vállalati kedvezményeket, igényes munkaruhaszettet
  • Folyamatos fejlődést és karrierlehetőséget, amely mellé stabil hátteret biztosítunk
  • Komplex betanítási programot ahhoz, hogy megfelelő tudás birtokában vágj bele munkába
  • Tervezhető munkaidőt, heti 40 órában, szabad hétvégékkel
  • Rendszeres visszajelzést
  • Egy dinamikus, fiatalos és sikeres csapatot

Feladatok

  • Egy 10 - 15 fős csapatot fogsz vezetni, motiválni és fejleszteni.
  • Személyes kapcsolattartásban vagy a partnereinkkel, folyamatosan követed a piacot.
  • Betartod és betartatod a céges működési előírásokat.
  • Irányítod a napi munkafolyamatokat (kiszállítás, értékesítés és raktározás).
  • Vezetőként adminisztratív feladataid is lesznek: értékeléseket, beszámolókat készítesz.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar, Román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Ne jelentkezz, ha...

  • úgy érzed, nem rendelkezel kellő vezetői kompetenciával, tapasztalattal
  • nem érdeklődsz a műszaki dolgok iránt, nem vagy technikai beállítottságú

Végzettség

Általános
Érettségi
vagy
Üzleti szakértő
BSc
vagy
Szállítás, logisztika
BSc
vagy
Műszaki, mérnöki képzés
BSc
vagy
Menedzsment
Bármilyen fokú diploma

Tárgyalóképes szint
és

Strada Fabricii 118, Cluj-Napoca 400632, Románia, UNIX Cluj-Napoca

Munkaidő
08:00 - 17:00

Termékünkről

Autóalkatrész kereskedelem

Cégünk 30 éves tapasztalattal rendelkezik az autóipar területén és a kelet-európai régió legdinamikusabban fejlődő autóalkatrész disztribútora. Az Unix Autó Magyarország piacvezető cége, Romániában folyamatosan fejlődik és fontos pozíciót foglal el az autóipari alkatrészek piacán, emellett pedig Szlovákiában is jelen van.

Az UNIX Auto küldetése, hogy Közép-Európa egyik legfontosabb szereplőjévé váljon az autóalkatrész-kereskedelem területén. E fontos küldetés teljesítéséhez kitartó, kiváló képességekkel rendelkező kollégákra van szükségünk. Ez magában foglalja a tanulást, a fejlődést és a küldetés teljesítésének képességét is.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Tímea Marin
			    									- HR menedzser

Szeretem a munkámat, örömmel dolgozom Unix Autónál. A munkakörülmények kiválóak, nem szívesen mennék el innen.

Tímea Marin , HR menedzser

UNIX Auto - Fotó az irodáról  - Strada Fabricii 118, Cluj-Napoca 400632, Románia, UNIX Cluj-Napoca

Csapatvideó

UNIX Auto - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

Márkabolt Autó Kártya Program saját tehergépkocsipark 170 kirendeltség és webáruház több mint 15 millió alkatrész UNIX INFOmix című folyóirat Speciális szerszámok kölcsönzése 2000 járműből álló autópark Naponta megkerüljük a Földet

Történetünk

  1. 1990

    A céget Zombori Antal alapította, aki a mai napig is az UNIX Autó egyetlen tulajdonosa.

  2. 1995

    Az első TradeLine® program elindítása.

  3. 1999

    A céghálózat kiterjesztése Romániában.

  4. 2000

    2000 óta havi rendszerességgel jelenik meg az INFOmix című műszaki magazinunk.

  5. 2005

    Csatlakozás az ATR csoporthoz, és az UNIX Auto Academy létrehozása.

  6. 2010

    Az UNIX új logisztikai központjának átadása, és az Unix partner szervizhálózat kiépítése.

  7. 2011

    Szlovákiai leányvállalat megalapítása.

  8. 2014

    A 100. UNIX Auto kirendeltség megnyitása.

  9. 2015

    Elindult az Unix Partnerkártya rendszere.

  10. 2016

    "Az Év Magyar Vállalata" díj elnyerése.

  11. 2017

    A logisztikai központ bővítése 7 500 m² nagyságú raktárterülettel.

  12. 2020

    A logisztikai központ újabb bővítése.

  13. 2021

    Újjászületés.

Több mint 3000 alkalmazottunk dolgozik azon, hogy Ön gyors és pontos szolgáltatást kapjon.

UNIX Auto - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Fabricii 118, Cluj-Napoca 400632, Románia, UNIX Cluj-Napoca

A küldetés teljesítéséhez kitartó, kiváló képességekkel rendelkező kollégákra van szükségünk. Ez magában foglalja azt is, hogy mi is tanulunk, fejlődünk, hogy teljesíteni tudjuk a kitűzött célokat.

Superpower?
Több mint 15 millió autóalkatrész
Legbüszkébb
A csapatunkra
Csúszás vagy túlóra?
Nincs

Tágas, barátságos, tökéletes helyszín bármilyen típusú rendezvényre: megbeszélések, prezentációk, sajtókonferenciák, tanfolyamok és képzések.

Termékvideó

UNIX Auto - Termékvideó

Bruce Willis

Öntudatos

  • a részletekre való odafigyelés
  • méltányosság és átláthatóság
  • pontosság
  • elkötelezettség
  • szervezettség