slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
UNIX AutoStrada Fabricii 118, Cluj-Napoca 400632, Románia, UNIX Cluj-Napoca

Kirendeltségvezető Kolozsvár

Senior |Teljes munkaidős |Management |Cluj-Napoca
Bruttó fizetési sáv
8 500 - 13 500 RON
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Az immár 30 éves Unix Autó Kft. az autóalkatrész-kereskedelem piacvezető vállalata. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Amennyiben Te is szeretnél a jelen helyzetben is egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni, jelentkezz hozzánk kolozsvári kirendeltségünk vezető pozíciójára!

Fizetési sáv

Bruttó fizetési sáv 8 500 - 13 500 RON
Bérkalkulátor

magyar, román,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő08:00 - 17:00

Feladatok

Egy 10 - 15 fős csapatot fogsz vezetni, motiválni és fejleszteni.
Személyes kapcsolattartásban vagy a partnereinkkel, folyamatosan követed a piacot.
Betartod és betartatod a céges működési előírásokat.
Irányítod a napi munkafolyamatokat (kiszállítás, értékesítés és raktározás).
Vezetőként adminisztratív feladataid is lesznek: értékeléseket, beszámolókat készítesz.

Szakmai ismeretek

  • Többéves vezetői tapasztalat5 / 5
  • Minimum középfokú végzettség5 / 5
  • Magabiztos MS Office ismeret4 / 5
  • B kategóriás jogosítvány5 / 5
  • Műszaki irányultság4 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi
Üzleti szakértőBSc
Szállítás, LogisztikaBSc
Műszaki, mérnöki képzésBSc
MenedzsmentBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

MagyarTárgyalóképes szint
és
RománTárgyalóképes szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Jó problémamegoldó |Határozott |Gyakorlatias |Kiváló kapcsolatteremtő |Eredmény- és ügyfélorientált

Az ideális jelentkező

Többéves vezetői tapasztalattal rendelkezik, és képes tulajdonosi és erős kereskedelmi szemlélettel gondolkodni.

szakképesítésedet, többéves tapasztalatodat értékesítésben, logisztikában vagy egyéb műszaki területen szerezted.

Ne jelentkezz, ha...

úgy érzed, nem rendelkezel kellő vezetői kompetenciával, tapasztalattal
nem érdeklődsz a műszaki dolgok iránt, nem vagy technikai beállítottságú
A cégről

  • 1990A céget Zombori Antal alapította, aki a mai napig is az UNIX Autó egyetlen tulajdonosa.
  • 1995Az első TradeLine® program elindítása.
  • 1999A céghálózat kiterjesztése Romániában.
  • 20002000 óta havi rendszerességgel jelenik meg az INFOmix című műszaki magazinunk.
  • 2005Csatlakozás az ATR csoporthoz, és az UNIX Auto Academy létrehozása.
  • 2010Az UNIX új logisztikai központjának átadása, és az Unix partner szervizhálózat kiépítése.
  • 2011Szlovákiai leányvállalat megalapítása.
  • 2014A 100. UNIX Auto kirendeltség megnyitása.
  • 2015Elindult az Unix Partnerkártya rendszere.
  • 2016"Az Év Magyar Vállalata" díj elnyerése.
  • 2017A logisztikai központ bővítése 7 500 m² nagyságú raktárterülettel.
  • 2020A logisztikai központ újabb bővítése.
  • 2021Újjászületés.

Ettől különleges a termékünk

Márkabolt |Autó Kártya Program |saját tehergépkocsipark |170 kirendeltség és webáruház |több mint 15 millió alkatrész |UNIX INFOmix című folyóirat |Speciális szerszámok kölcsönzése |2000 járműből álló autópark |Naponta megkerüljük a Földet

Termékünkről

Autóalkatrész kereskedelem

Cégünk 30 éves tapasztalattal rendelkezik az autóipar területén és a kelet-európai régió legdinamikusabban fejlődő autóalkatrész disztribútora. Az Unix Autó Magyarország piacvezető cége, Romániában folyamatosan fejlődik és fontos pozíciót foglal el az autóipari alkatrészek piacán, emellett pedig Szlovákiában is jelen van.

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Superpower?
Több mint 15 millió autóalkatrész
Legbüszkébb
A csapatunkra
Csúszás vagy túlóra?
Nincs

A küldetés teljesítéséhez kitartó, kiváló képességekkel rendelkező kollégákra van szükségünk. Ez magában foglalja azt is, hogy mi is tanulunk, fejlődünk, hogy teljesíteni tudjuk a kitűzött célokat.

Több mint 3000 alkalmazottunk dolgozik azon, hogy Ön gyors és pontos szolgáltatást kapjon.

Tágas, barátságos, tökéletes helyszín bármilyen típusú rendezvényre: megbeszélések, prezentációk, sajtókonferenciák, tanfolyamok és képzések.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

Szeretem a munkámat, örömmel dolgozom Unix Autónál. A munkakörülmények kiválóak, nem szívesen mennék el innen.

Tímea Marin

HR menedzser

  • a részletekre való odafigyelés
  • méltányosság és átláthatóság
  • pontosság
  • elkötelezettség
  • szervezettség

Bruce Willis - Öntudatos

Csapatvideó

Csapatvideó

Premii

Premii