slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
WebGurusStrada Mecanicilor 35, Cluj-Napoca 400000, Románia

Laravel/Symfony Developer

Medior |Teljes munkaidős |IT Development |Távmunka |Odorheiu Secuiesc |Cluj-Napoca
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

We are WebGurus – a design and development agency focused on Web Development, Bespoke WordPress Development and Design. We transform user experiences, unlock technical potential and build top-notch digital products for today’s forward-thinking businesses and organizations. At WebGurus, you’ll be working in a dynamic & creative startup environment with a small team of talented developers.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

angol,
Önéletrajz
Github

Munkaidő

Heti munkaidő40 hours/week óra / hét
Törzsidő09:00 - 18:00

Feladatok

Just do the coding as an experienced Laravel / Symfony developer. :)
Transform user experiences, unlock technical potential and build top-notch digital products .
Support all of our technology operations (big & small).
Willingness to work in diverse codebases and commitment to modular, documented code.
Explore your own development initiatives and new cutting edge technologies.

Technológiák, eszközök

Laravel |Symfony |PHP 7.x / 8.x – OOP – |MySQL/PostgreSQL/MSSQL |HTTP, REST, SOAP architecture |Composer proficiency |VueJS development knowledge |Pipelines, Redis, Stripe, Git |GCP, AWS, Severless, Vapor

Szakmai ismeretek

  • PHP 7.x /8.x–OOP (3+ years)3 / 5
  • Laravel (2+ years)2 / 5
  • Symfony (Optional 1+ years)1 / 5
  • Composer proficiency (2+ yrs)2 / 5
  • Proficiency in SQL querying2 / 5

Végzettség

InformatikaBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint
és
MagyarTárgyalóképes szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Kezdeményező / Proaktív |Csapatjátékos, elkötelezettség |self-driven |Self-sufficient |Knows how to get things done
A cégről

Történetünk

  • 2017Egyetemistákként megalapítjuk a Gurulabset.
  • 2019Exponenciálisan növekedünk, ez 2019-ben 245%-os bevétel növekedést jelentett.
  • 2021Csapatunk 30 főre bővült, és folyamatosan vannak új, nyitott pozícióink.
maps

Iroda cím

Strada Mecanicilor 35, Cluj-Napoca 400000, Románia
További irodák

Ettől különleges a termékünk

RESEARCH & STRATEGY |UI & UX DESIGN |WORDPRESS & WEB DEVELOPMENT |Tanácsadás |OPTIMISATION |HOSTING & MAINTENANCE

Termékünkről

Innovatív digitális megoldások

Ügynökségünk naprakész UI és UX design, WordPress és webfejlesztés, tanácsadás, optimizálás, valamint hosting és karbantartási szolgáltatásokkal segíti ügyfeleit érvényesülni a digitális világban.

Ügyfeleink

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Superpower?
Origami!
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Egyértelműen favágó ing és rövidnadrág! :)
Mac vagy PC
Mac

Fiatal gurujaink digitális tudását állandóan fejlesztjük külső-belső tréningekkel, konferenciákkal, pozi specifikus képzésekkel! Így tarjuk fent folyamatosan szakmai profizmusunkat!

Lehetőséget teremtünk a minőségi, kreatív, előremutató gondolkodásra, és díjazzuk is azt. 100%-ban a csapatra támaszkodunk, sikerünk mindig mindenki sikere.

Modern, állatbarát iroda a kiemelkedő high-tech mezőnnyel büszkélkedő Kolozsváron.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

Ezt az összeszokott, sikeres guru csapatot nem hagynám magam mögött! A napi humor délutánokról nem is beszélve!

Márton Áron

Ügyvezető

  • Előrelátó
  • Nyitott
  • Megoldó ember
  • Szenvedélyes webes guru
  • A design szerelmese
  • Humoros

Bruce Willis - Öntudatos