Statikus tervezőmérnök és szerkesztő

Junior

Székelyudvarhelyi munkapontunkra statikus tervezőmérnök és szerkesztő kollégát keresünk. A statikus tervezés területén működő cégünk elsősorban ipari épületek, kereskedelmi létesítmények és raktárcsarnokok tervezésével foglalkozik. Jelenlegi pozíciónk egy kihívásokkal és fejlődéssel teli munkakör, így, ha valóban elsajátítanád e szakmát, gyere és jelentkezz!

Szakmai ismeretek

Számítástechnikai ismeretek
egyetemi végzettség

Képes az önálló munkára Precíz, pontos Rugalmas és Nyitott Gyors problémamegoldó felelősségteljes, megbízható

Előny, ha...

  • ismered és használtad is az ACAD, TEKLA programokat;
  • angolul és románul is beszélsz;
  • vettél már részt szakmai gyakorlaton;
  • rendelkezel nagy volumenű projektben szerzett tapasztalattal.

Ekkor kezdhetsz

Amint egymásra találtunk!

Étkezés
Étkezési támogatás
Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Csapatépítő programok

Feladatok

  • Beszerzed a tervezési alapadatokat, számításokat végzel és elkészíted a tervdokumentációt.
  • A tervdokumentáció alapján kiviteli és gyártmányterveket készítesz.
  • A szerződéskötés folyamán részt veszel a műszaki kérdések véglegesítésében.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzés
BSc

Iroda cím

Piața Városháza 19, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Munkaidő
8:00 - 16:00

Termékünkről

Ipari, kereskedelmi épületek statikus tervezése

Az ipari épületek, kereskedelmi létesítmények és raktárcsarnokok tervezése mellett irodánkban engedélyezési tervek, illetve gyártmánytervek kidolgozását is vállaljuk.

Megrendelőink számára hagyományos vagy könnyűszerkezetes acél, fa, rönk és gerendaházakat is tervezünk. Cégünk vállalja az épületek engedélyeztetésének lebonyolítását és megszervezését.

Alapelvünk, hogy alapos műszaki előkészítést, és egy erre épülő figyelmes és gondos tervezést nyújtsunk megbízóinknak, akik így egy gazdaságos és mindenre kiterjedő szakszerű, magas színvonalú végeredményt kapnak.

A kihívásokkal teli mérnöki munka, és a széles megrendelői kör.

Alina Branc , munkatárs

BALINT CONTRUCTION COMPANY - Fotó az irodáról  - Piața Városháza 19, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Ettől különleges a termékünk

15 év tapasztalat alapos műszaki előkészítés gondos tervezés megbízások Európa-szerte nagy fesztávú acélszerkezetek előre gyártott vasbeton

Történetünk

  1. 2005

    Megalakulunk.

  2. 2007

    Irodánk immár engedélyezési és gyártmánytervek kidolgozását is vállalja.

  3. 2011

    Több acélszerkezetű ipari csarnok tervezésében és kivitelezésében is részt vettünk Európa-szerte.

Kollégáink felkészültségére és szakszerű véleményére alapozva tudunk minőségi munkát nyújtani. Ezért az ő meglátásaik, véleményük minden esetben elsődleges szempont egy-egy napindító megbeszélésnél.

BALINT CONTRUCTION COMPANY - Kedvenc tárgy az irodában  - Piața Városháza 19, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Házon belüli tréningeket tartunk, beosztástól függően pedig egyéb szakmai továbbképzőket is biztosítunk.

Superpower?
acélszerkezet tervezés és kivitelezés
Nemek aránya?
férfi kollégák túlsúlyban
Legbüszkébb
minden megvalósult projektünkre

Ügyfeleink

BALINT CONTRUCTION COMPANY - Ügyfeleink

Kis vállalkozás lévén a családi hangulatot nagyra értékeljük.

Antonio Banderas

Macsó

  • rátermettség
  • felelősségteljesség
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • kitartás
  • csapatszellem