Mennyire passzol hozzám?

Operatőr-vágó

Junior

Operatőr-vágó kollégát keresünk csapatunkba. Új kollégánk feladatai közé tartozik majd a helyszíni riportok és interjúk forgatása, az élő bejelentkezések műszaki lebonyolítása, a híradók, illetve magazinműsorok anyagainak utómunkája. Ez egy tévés háttérmunka, amely kizárólag csapatban működik jól, ezért az együttműködés és alkalmazkodóképesség alapelvárás.

Szakmai ismeretek

filmes gyakorlati tapasztalat
tévés gyakorlati tapasztalat
számítógép-felhasználói ism.
videotechnikai ismeretek

Pontosság Rugalmasság Csapatmunkára való képesség Határozottság Gyorsaság

Ekkor kezdhetsz

2022. október 1.

Az ideális jelentkező

Fejlett hangtechnikai ismeretekkel rendelkezik, kiválóan kezeli a kamerát és igényesen, végzi az utómunkát.

Étkezés
Kávé
Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló Céges autó Parkolási támogatás

Feladatok

  • audiovizuális tartalmak készítése
  • stúdiófelvételek és terepmunka (forgatás) lebonyolítása
  • élő bejelentkezések műszaki lebonyolítása
  • műsorok képanyagának utómunkája (vágás, szerkesztés, feliratozás)
  • vizuális elemek, grafikák használata

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Általános
Érettségi
és
Kommunikáció- és médiatudomány
Bármilyen fokú diploma

Magyar
Anyanyelvi szint
vagy
Román
Társalgási szint

Iroda cím

Strada Predeal, Târgu Mureș, Románia

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra óra/hét
Törzsidő
8:00 - 16:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 62

Termékünkről

Magyar nyelven sugárzó televízió

Erdélyi Magyar Televízió - Erdélyből. Erdélyről. Erdélyieknek.

Televíziónk az egyetlen országos magyar nyelvű televízió Romániában. A híradózás mellett politikai-közéleti, kulturális és portréműsorokat, illetve életmód magazinokat is kínálunk.

Célunk minél jobban lefedni mindazt, ami az erdélyi magyarokat érdekelheti.

Naponta azon dolgozunk, hogy műsorainkkal minél hangsúlyosabban lefedjük mindazt, ami az erdélyi magyarokat érdekelheti. Ennek értelmében készítjük közéleti-politikai, portré- és színes, életmód műsorainkat.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Szepessy Előd
			    									- Ügyvezető igazgató

A rendkívül dinamikus szakmai munkaközösségünk. És mindaz, amit az elmúlt több mint 10 év alatt létrehoztunk a romániai magyar televíziózás területén.

Szepessy Előd , Ügyvezető igazgató

Erdélyi Magyar Televízió - Fotó az irodáról  - Strada Predeal, Târgu Mureș, Románia

Ettől különleges a termékünk

Országos lefedettségű. Magyar közösséget összefogó. Mindig megújulni tudó. Színvonalas műsorszolgáltatás.

Történetünk

  1. 2008

    On-air, azaz kilépünk az éterbe!

  2. 2010

    Országszerte nézhetőek vagyunk.

  3. 2013

    Műsoraink sugárzása digitális formában történik.

A televíziózásban minden kolléga beleszólhat mindenbe! Sőt, a saját szakterületén ez elvárás is. Megbeszéléseken osztjuk és vitatjuk meg nézeteinket, hogy aztán összhangban folytassuk a napi munkát.

Erdélyi Magyar Televízió - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Predeal, Târgu Mureș, Románia

Jövőbeni kollégáinkat elsősorban belsős képzésekkel segítjük. Különböző szakmai partnerekkel együttműködve, tanfolyamok és konferenciák látogatásával is gyarapítjuk szaktudásunkat.

Superpower?
Mindent filmkockára veszünk és megörökítünk!
Legbüszkébb
A háztartások kétharmadában jelen vagyunk!
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Attól függ a kamera melyik oldalán állunk! :)

A különböző stúdiófelvételek háttérberendezését, az állandó készülődést és pörgést.

Termékvideó

Erdélyi Magyar Televízió - Termékvideó

Meryl Streep

Céltudatos

  • magabiztosság
  • hitelesség
  • pontosság
  • tettvágy
  • problémamegoldás
  • felelősségérzet
  • igényesség

Itt követhetsz minket

Szerethető Munkahelyek Díj 2021 díjazottja