Fiatalos, barátságos könyvelőirodánkba előkönyvelő kollégát keresünk. Ha van előkönyvelési tapasztalatod, dolgoztál már Hamor, illetve Saga programokban, akkor minden bizonnyal nagy segítségünk leszel! Minden szakmai támogatást megadunk ahhoz, hogy idővel önállóan tudd végezni a feladataidat.

Várjuk jelentkezésed!

Szakmai ismeretek

Hamor, Saga programismeret
Word, Excel, Acrobat Reader
Előkönyvelési tapasztalat

Pontos Figyel a részletekre Képes az önálló munkára Nyitott, rugalmas Megbízható személyiség

valós tapasztalattal rendelkezel, így már rövid idő alatt megmutathatjuk a neked szánt izgalmasabb feladatokat is. :)

Ekkor kezdhetsz

December

Az ideális jelentkező

Előkönyvelt már, ismeri a Hamor és Saga könyvelői programokat.

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
2 000 — 2 500 RON
ünnepi bónusz/ajándék

Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés
Csapatépítő programok
Eszközök
Notebook
Egyéb

  • Húsvétra, karácsonyra mindig megajándékozzuk a kollégákat.
  • Fiatalos, családi hangulatú irodában dolgozhatsz és fejlődhetsz szakmailag.
  • Rugalmas munkaprogrammal dolgozhatsz.

Feladatok

  • Előkészíted a könyvelőnek a bejövő és kimenő számlákat
  • Rögzíted azokat az ügyviteli rendszerben
  • Idővel rád bíznánk a kintlevőségeket
  • Besegítesz a havi és éves zárással kapcsolatos teendőinkbe.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Ne jelentkezz, ha...

  • nem tudod, hogy mi fán terem az előkönyvelés és a vele kapcsolatos adminisztráció.

Végzettség

Általános
Érettségi
vagy
Közgazdaság
Érettségi
vagy
Pénzügy és számvitel
Érettségi
vagy
Közgazdaság
BSc
vagy
BSc

Román
Alapszint

Iroda cím

Strada Tomcsa Sándor 3, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Munkaidő

Rugalmas
40 óra/hét
Törzsidő
8:00 - 16:00

Termékünkről

Komplex könyvelési szolgáltatások

Kis- és középvállalkozások teljes körű könyvelési ügyintézését vállaljuk, mindezt érthető nyelven. A legmodernebb eszközökkel és hatékony kommunikációval segítjük az ügyfeleinkkel való együttműködést.

Levenni a könyvvitellel, adózással járó adminisztráció terhét ügyfeleink válláról, és pontos, világos, érthető magyarázatot adni az őket foglalkoztató könyvelési kérdésekre.

Ha nem lennénk, az általunk könyvelt cégek minden bizonnyal nagyon szomorúak lennének! :) Lelkes, fiatal szakértőként saját vállalkozásom hiányozna.

Anikó , Cégvezető, könyvelő

Hanikont A&B Kft - Fotó az irodáról  - Strada Tomcsa Sándor 3, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Ettől különleges a termékünk

Rugalmas Ügyfélbarát naprakész tudás Szakmailag kimagasló Közérthetően magyarázunk

Történetünk

  1. 2012

    Diplomaszerzés után engedélyezett magánszemélyként kezdtem el könyvvizsgálással foglalkozni.

  2. 2013

    Megkaptam a CECCAR fiatal és kiváló könyvelőknek ajándékozott oklevelét.

  3. 2018

    Megalakul a Hanikont A&B Kft.

  4. 2021.11

    Megnyitottuk könyvelőirodánkat.

Kis, irodánkba családias légkör uralkodik, ennek megfelelően a párbeszéd is könnyed, nyitott hozzáállással fogadjuk az újításokkal, javításokkal kapcsolatos észrevételeket, építő kritikákat.

Hanikont A&B Kft - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Tomcsa Sándor 3, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Kollégáink szakmai tudását cégen belül fejlesztjük, segítjük, de jelen vagyunk a szakmánkat érintő nagyobb konferenciákon is.

Superpower?
A te rendezett adózásodért mi felelünk!
Nemek aránya?
Eddig inkább kolléganők találtak ránk!
Csúszás vagy túlóra?
Egyiket sem szeretjük.

Csendes és barátságos, nálunk minden ügyfelünk kiemelt kliensként érezheti magát.

Meryl Streep

Céltudatos

  • szakmai felkészültség
  • precizitás
  • ügyfélbarát attitűd
  • közérthetőség
  • rugalmasság
  • felelősségteljes munkavégzés
  • nagyfokú önállóság

Médiamegjelenés