slide image 1
Melinda SteelStrada Beclean 316, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Iratkezelési és archiválási munkatárs

Junior |Teljes munkaidős |Irodai munka |Odorheiu Secuiesc
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Cégcsoportunk acélkereskedelmi részlege, a MELINDA-IMPEX STEEL Kft. archiváló, iratkezelő pozícióra keresi legújabb munkatársát.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

román,
Önéletrajz
Vagy személyesen a cég székhelyén.

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő8:00 - 16:30

Feladatok

Iratok fogsz beszerezni, tárolni, őrizni és rendszerezni.
Dokumentumokat rendszerezel és előkészíted azokat a fizikai és/vagy elektronikus archiváláshoz.
Fizikai és/vagy elektronikus dokumentumokból vett adatokat fogsz nyilvántartani.
Megtervezed a levéltári anyag elektronikus nyilvántartását, egyéb anyagokat digitalizálsz.
Kompetens személyek számára hozzáférést biztosítasz a levéltárban őrzött anyagokhoz.

Szakmai ismeretek

  • Levéltári ismeretek3 / 5
  • Iratkezelési ismeret4 / 5
  • Jó kommunikációs készségek3 / 5
  • Fejlett Excel tudás4 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi

Nyelvtudás

RománTárgyalóképes szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Rugalmas |Egyéni és csapatjátékos egyben |Képes az önálló munkára |Szabálykövető |Erős problémamegoldó

Az ideális jelentkező

Ideális jelentkezőnknek nem okoz gondot a román nyelv és az Excel használata, magabiztos, rendszerezett és megbízható.

Előny, ha...

van felsőfokú végzettséged és szakmai tapasztalatod.

Ne jelentkezz, ha...

nem szereted az ismétlődő feladatokat
nem szeretnél levéltári anyagokkal foglalkozni
nem keresel stabil munkahelyet
A cégről

  • 1994A Melinda Impex KFT létrehozása (helyi építkezési anyag kereskedés)
  • 2003A Melinda Steel létrehozása – az acélkereskedelem átvétele az anyacégtől
  • 2003A disztribúciós hálózat kiépítésének kezdete (jelenleg 9 romániai nagyvárosban vagyunk jelen)
  • 2015Acéltekercs hasító és táblásító- vonal üzembe helyezése Székelyudvarhelyen
  • 2017Magyarországi piaci terjeszkedés, telephelyek nyitása Budapesten és Szegeden

Ettől különleges a termékünk

Rugalmasság |Megbízhatóság |Minőség |Hatékonyság |Tartósság

Termékünkről

Acéltermékek forgalmazása.

  • zártszelvények
  • csövek
  • profilok
  • hengerelt termékek
  • lemezek stb.

Romániában 9, Magyarországon 2 telephelyből álló kereskedelmi hálózatot működtetünk. Ezeket a konstancai és temesvári logisztikai központjaink támogatják.

Ügyfeleink megbízható partnere vagyunk, akiknek a legmagasabb minőségi szabványoknak megfelelő termékeket és szolgáltatásokat biztosítunk.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Átlag életkor?
35
Kedvenc dekor?
növények
Mac vagy PC
PC

Kiemelt hangsúlyt fektetünk munkatársaink szakmai továbbképzésére. Évente több alkalommal képzéseket biztosítunk számukra, de szívesen fogadjuk a munkatársak személyes javaslatait is.

  • meetingek
  • facebook csoport
  • elégedettségi és elkötelezettségi felmérés

Mi hiányozna, ha elmennék

A holnapi nap új kihívásai és a változatosság, amelyek a személyes fejlődésemet biztosítják.

Zsolt

menedzser

  • szakmai hozzáértés
  • pontosság
  • fegyelem
  • rugalmasság
  • humor
Csapatvideó

Csapatvideó

Fő termékeink

Képzések

Őszi hangulat az irodánál

Kreatívitás, Teqball

Office brunch

Melinda Steel Service Center

Kedvenc digitális megoldásunk

ERP rendszer nélkül elképzelhetetlen a cégcsoport növekedése, és fontos mérföldkő lesz 2023-ban egy komplex HR modul implementálása is.
Családi nap

Családi nap