Mennyire passzol hozzám?

Irodai értékesítő

Medior

Olyan talpraesett, műszaki érzékkel rendelkező munkatársat keresünk, aki fogékony berendezéseink alapszintű működésének megértésére, így hatékonyan értékesíti azt ügyfeleinknek. Irodából, kényelmesen dolgozhatsz, majd miután kiismerted magad a cégnél, és tudod már a feladatköröd, rugalmas munkavégzésre (home-office) is lehetőséged lesz.

Szakmai ismeretek

Műszaki ismeretek
Hasonló munkatapasztalat
Gyors tanulás
Kereskedelmi érzék

Csapatjátékos Képes az önálló munkára Megbízható és pontos Dinamikus, ügyesen kommunikál Kezdeményező, szorgalmas

Ekkor kezdhetsz

Akár holnaptól

Az ideális jelentkező

Dolgozott már hasonló munkakörben, ismeri az ügyfélkommunikáció, az ajánlatadás és a szerződéskötés folyamatát.

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
3 000 — 5 000 RON
a felső határt itt a teljesítményed szabja!

Étkezés
Kávé
Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés
Eszközök
Notebook
Egyéb

Minden munkavégzéshez szükséges eszközt biztosítunk, illetve a teljesítményt mindig figyelembe véve, fizetésemelés és kiegészítés is várható.

A megadott bérsáv tájékoztató jellegű, az eladásaid függvényében a felső fizetési sáv ennél vonzóbb is lehet!

Feladatok

  • Ügyfélszolgálati teendőket látsz el.
  • Követed a rendeléseket, számlát állítasz ki.
  • Előkészíted a szállításhoz szükséges dokumentumokat, a kollégáknak kiosztod a rendeléseket.
  • Ellenőrzöd a készletünket.
  • Standard szerződéseket készítesz elő.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar, Román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Általános
Érettségi
vagy
Műszaki, mérnöki képzés
Bármilyen fokú diploma

Tárgyalóképes szint
és

Iroda cím

Strada Jean Jaures 13, Cluj-Napoca 400244, Románia

Munkaidő
8:00 - 16:00

Mit fogsz tanulni

Ha pályakezdő vagy, rengeteget! Számunkra az a lényeg, hogy gyere, láss, fejlődj, légy nyitott, és mi betanítunk!

Termékünkről

Lézergravírozók, fagylaltgépek

Lézergravírozó, és jelölőgépeket, hímző- és pénztárgépeket, valamint lágyfagylaltgépeket és az ezekhez szükséges kellékanyagokat forgalmazunk Romániában és Magyarországon.

Imádjuk a munkánkat! A célunk, hogy minél több álmot valósítsunk meg!

Szeretem az összetett feladatokat, és a berendezéseink beüzemeltetése mindenképp ilyen munkának számít. Hiányozna ez a fajta figyelem az életemből.

Kerekes József , Cégvezető

RTX Solutions - Fotó az irodáról  - Strada Jean Jaures 13, Cluj-Napoca 400244, Románia

Ettől különleges a termékünk

Garancia Kiváló minőségű termékek Barátságos árak Ingyenes szállítás Szakszerű betanítás

Történetünk

  1. 2010

    Ekkor kötöttük meg az első szerződést a kínai beszállítóval.

  2. 2017

    Az első év, amikor meghaladtuk az évi 100 lágyfagylaltgép eladását.

  3. 2021

    Minden mostoha körülmény ellenére, a legjobb évünk!

Figyelünk a hatékonyságra, így a heti gyűléseken mindent átbeszélünk és megosztunk egymással.

RTX Solutions - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Jean Jaures 13, Cluj-Napoca 400244, Románia

Így képezzük a kollégákat

Folyamatos szakmai tréningekkel, tapasztalatcserékkel.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Ami kényelmes!
Legbüszkébb
A sok elégedett ügyfelünkre.
Kedvenc dekor?
Popcorngép! :)

A teljes átláthatóságot, amely úgy a partnerekkel közös munkánkat, mint a munkatársakkal való együtt dolgozást is jellemzi.

Termékvideó

RTX Solutions - Termékvideó

Antonio Banderas

Macsó

Fontos számunkra a pontosság, figyelmesség és a türelem is. Nem mindig megy minden egyből, de ilyenkor újrapróbálkozunk.