Mennyire passzol hozzám?

Menedzserasszisztens (meghatározott időre)

Junior

Adminisztratív csapatunkba ambiciózus, pontos, munkájára igényes kollégát keresünk. A pozíció betöltése meghatározott időre szól, a pályázatokat kizárólag november 28-ig tudjuk fogadni.

Szakmai ismeretek

World, Excel alapos ismerete
PowerPoint, Outlook ismeretek
Fejlett kommunikációs képesség
adminisztrációs tapasztalat

Tanulni vágyó Motivált Felelősségteljes Kitartó Pontos, megbízható

van már hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod, és legalább középszinten beszélsz angolul.

Ekkor kezdhetsz

Amint megegyeztünk.

Képzés
Házon belüli képzés
Csapatépítő programok

Feladatok

  • A kórház adminisztratív feladatainak ellátása.
  • Kapcsolattartás az igazgatóságok és a különböző osztályok között.
  • Telefonos és e-mailes megkeresések menedzselése.
  • Különféle dokumentácók, átiratok elkészítése, továbbítása az illetékesek felé.

  • Jelentkezés nyelve: Angol, Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Ne jelentkezz, ha...

  • nem szereted az adminisztrációval járó munkakört
  • nem szeretnél kórházi környezetben dolgozni

Végzettség

Általános
Érettségi

Iroda cím

Strada Bethlen Gábor 72, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Munkaidő
08:00 - 16:00

Mit fogsz tanulni

Kórházunk irodai ügyintézésének sokoldalú világába fogsz kellőképpen beletanulni. Segítünk átlátni a rendszert, amelyben a te munkádnak is hamar eredménye lesz.

Fontos jelentkezési információ

Minden egyéb jelentkezéshez szükséges dokumentum és hasznos tudnivaló a kórház weboldalán elérhető.

Termékünkről

Székelyudvarhelyi Városi Kórház

Székelyudvarhely kórháza szakszerű egészségügyi ellátást biztosít Székelyudvarhely és a térség lakosai számára.

A hozzánk érkező páciensek egészségi állapotának helyes felmérését és javítását tűztük ki célul. Orvosi eszközeink korszerűsítésével, a modern technológiák átvételével és a legjobb tudásunk mellett érjük el ezt a célunkat.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Dr. Szöllősi Attila
			    									- urológus főorvos, ideiglenes orvosigazgató

A figyelmes, szakértő orvosi csapatunk és a közös gyógyító munka.

Dr. Szöllősi Attila , urológus főorvos, ideiglenes orvosigazgató

Székelyudvarhelyi Városi Kórház - Fotó az irodáról  - Strada Bethlen Gábor 72, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Ettől különleges a termékünk

Magasan képzett szakorvosok Járóbeteg-szakellátás Sürgősségi szakellátás Modern orvosi technológiák

Történetünk

  1. 1974

    Megszületett Udvarhely korszerűbb egészségügyi létesítménye, a városi kórház.

  2. 2000

    A több mint 25 osztályt ellátó egység rengeteg alkalmazottal, szakorvossal gazdagodott.

  3. 2019

    Sugárterápiás onkológiai központ épült a székelykeresztúri egységünkben.

Munkatársaink, orvos és szakápoló kollégáink közös gyűléseken oszthatják meg tapasztalataikat, a hatékonyságunkkal kapcsolatos észrevételeiket.

Székelyudvarhelyi Városi Kórház - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Bethlen Gábor 72, Odorheiu Secuiesc 535600, Románia

Képzett kollégáink igény szerint további szakképzéseken, orvosi konferenciákon vesznek részt, hogy tudásuk mindig megfeleljen az új orvosi irányelveknek és modern gyógyítási technológiáknak.

Superpower?
Gyógyítunk!
Nemek aránya?
Egyensúlyban van.
Csúszás vagy túlóra?
A túlóra a mi szakmánkban életeket menthet!

A segítőkész orvos kollégákat, a rohanós mindennapokat, a hálás pácienseinket.

Termékvideó

Székelyudvarhelyi Városi Kórház - Termékvideó

Emma Thompson

Empatikus

  • szakszerűség
  • kedvesség
  • pontosság
  • szakma iránti elhivatottság

Itt követhetsz minket

Szerethető Munkahelyek Díj 2022

Szerethető Munkahelyek Díj 2022 díjazottja