Mennyire passzol hozzám?

Építőmérnök

Medior

Építőmérnökként a teljes kivitelezési munkát átlátod, előkészíted, csapatodat összefogod és irányítod, folyamatos kapcsolatban állsz az alvállalkozókkal, megrendelőkkel. Ismerős munkakör? Akkor mutasd meg nálunk magad!

A Valdek Impex Sepsiszentgyörgyre és közeli munkapontokra keresi legújabb építőmérnök kollégáját!

Te lennél az? jelentkezz!

Szakmai ismeretek

Kivitelezési tapasztalat
Építésvezetői ismeretek
Excel
AutoCAD

Dönt, felelősen cselekszik A csapat szeret vele dolgozni Jó problémamegoldó Kitartó Megbízható személyiség

Nyitott vagy az új technológiák iránt, önállóan és csapatban is tudsz dolgozni.

Ekkor kezdhetsz

Azonnal

Az ideális jelentkező

Tapasztalt építőmérnök, csapata szeret vele dolgozni.

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
4 000 — 7 000 RON

Képzés
Házon belüli képzés
Csapatépítő programok
Utazás
Céges autó
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • Megszervezed és szakmailag irányítod az épületkivitelezési munkákat.
  • Ellenőrzöd a kivitelezés minőségét és technológiai követelményeit.
  • Megrendelőkkel tartod a kapcsolatot, alvállalkozói szerződéseket készítesz elő.
  • Projektjelentéseket készítesz.

  • Jelentkezés nyelve: magyar, román
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Ne jelentkezz, ha...

  • nem szeretsz terepen lenni

Végzettség

Építészet
BSc

Magyar
Társalgási szint
és

Iroda cím

Strada Benedek Elek 16, Sfântu Gheorghe, Románia

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
50 óra/hét
Törzsidő
7:00 - 17:00

Termékünkről

Építészeti kivitelezés

Komplex szolgáltatási palettánk a következő munkálatok elvégzéséből áll:

  • Lakás-, szociális-kulturális, ipari, mezőgazdasági épületek, műtárgyak teljes körű építészeti kivitelezése.
  • Utak, hidak építése.
  • Múzeumok restaurálása, műemlékek, épületek megőrzése.
  • Nemfém ásványi termék gyártása, műszaki vizsgálat, elemzés.

Szebbé tenni Sepsiszentgyörgy és a környező települések városképét, modernizálni a megyei közutakat.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Kuti Norbert
			    									- Építőmérnök

A kis csapatom, a változó munkapontok és a nagyszabású projektek, amelyek által mind a mai napig tudok újat tanulni.

Kuti Norbert , Építőmérnök

Valdek Impex - Fotó az irodáról  - Strada Benedek Elek 16, Sfântu Gheorghe, Románia

Ettől különleges a termékünk

Hosszú távú együttműködések Szakszerű munkavégzés Elnyert nagy projektek Erős szakember csapat

Történetünk

  1. 1997

    Megalakultunk.

  2. 2014

    Felépítettük a térségünk gazdasági fejlődéséhez hozzájáruló Sepsi Ipari Parkot.

  3. 2020

    Átadtuk az illyefalvi Olt-hidat.

Mivel csapatban dolgozunk, ezért fontos, hogy összhangban legyünk egymással. Éppen ezért mindig megvitatjuk a gyakorlatban felmerülő problémákat és a csapaton belüli esetleges nézeteltéréseket.

Valdek Impex - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Benedek Elek 16, Sfântu Gheorghe, Románia

Szakképzett és szakképzetlen munkásokkal és mérnökökkel dolgozunk együtt. Képesítés nélküli alkalmazottaink cégünk jóvoltából szakiskolai képzéseken vehetnek részt.

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Ebben a sorrendben :), de csak munka után!
Superpower?
Híd- és útépítés
Legbüszkébb
Sepsiszentgyörgyi Ipari Park

Ügyfeleink

Valdek Impex - Ügyfeleink

Mivel terepen dolgozunk, ezért télen nagyon tudjuk értékelni az irodai meleget. Ilyenkor az adminisztrációt is szó nélkül végezzük! :)

Bud Spencer

Bud Spencer

Ütős

  • csapatszellem
  • komoly hozzáállás
  • megbízható munkavégzés
  • humor
  • pontosság
  • felelősségteljesség
  • figyelem

Munkáink: Sepsi Ipari Park
Sajtómegjelenés
BBTE Sepsiszentgyörgyi Tagozat