Mennyire passzol hozzám?

Irodai értékesítő

Junior

Cégünk a folyamatosan növekvő kereslet kiszolgálása érdekében keresi legújabb csapattagját irodai értékesítő személyében. Ha van egy kis értékesítői vénád és a műszaki dolgok sem állnak távol tőled, gyere, ismerkedj meg velünk!

Szakmai ismeretek

Értékesítési tapasztalat
Egyéb idegen nyelv ismerete
Gyors tanulás

Csapatjátékos Fejlődés, tanulás iránti vágy Erős problémamegoldó képesség Jó teherbíró képességű Gyors és összeszedett

van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod, illetve műszaki végzettséged, illetve, ha a magyar és román nyelvek mellett egyéb idegen nyelvet is beszélsz.

Ekkor kezdhetsz

Amint egymásra találtunk!

Az ideális jelentkező

Tapasztalt és nyitott, proaktív személyiség, vagy aki nem tapasztalt, de ugyanilyen nyitott, proaktív és roppant fogékony a szakma elsajátítására.

Étkezés
Étkezési támogatás Kávé
Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • Árajánlatokat készítesz és azokat nyomon követed.
  • Ügyféltárgyalásokat bonyolítasz le.
  • Szerződések kötsz.
  • Új, potenciális ügyfeleket keresel.
  • Szaktanácsadást nyújtasz partnereink és vevőink részére.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz Motivációs levéllel

Ne jelentkezz, ha...

  • úgy érzed nem hoz lázba a minőségi árnyékolók és redőnyök világa!
  • nem szeretnél belelátni az értékesítői munkát támogató színes feladatokba

Végzettség

Általános
Érettségi

Tárgyalóképes szint
és

Iroda cím

Csíkszentkirály 537265, Románia

Munkaidő
08:00 - 16:30
Pályakezdő vagy?

Ragadd meg te is a lehetőséget és kezdd el nálunk szakmai karriered! Segítjük a betanulásod és biztosítjuk számodra a szakma elsajátításának lehetőségét. Az eredményeidet és sikereidet megfelelően honoráljuk, valamint biztosítjuk azt a támogató és modern környezetet, amelyben jól végezheted a munkád.

Termékünkről

Árnyékolórendszerek gyártása, szerelése

Több mint 29 év tapasztalattal állunk ügyfeleink rendelkezésére árnyékolórendszerek gyártása, szerelése és értékesítése területén. Cégünk széles termékkínálatában reluxák, szalagfüggönyök, roletták, redőnyök, napellenzők, szélfalak, zsaluziák és homlokzati árnyékolók, garázskapuk, fém ajtók, illetve egészségügyben és gyógyszeriparban használatos ajtók is megtalálhatók.

Legfontosabb szempont számunkra, hogy a legoptimálisabb megoldást kínáljuk ügyfeleinknek!

Mi hiányozna, ha elmennék?

Balog Kata
			    									- Kapcsolattartó

Nagyon hiányozna ez az összeszokott és hatékony csapat, szeretek itt dolgozni és motivál az elégedett ügyfeleink visszajelzése!

Balog Kata , Kapcsolattartó

Fotó az irodáról

ZSOZO - Fotó az irodáról  - Csíkszentkirály 537265, Románia

Ettől különleges a termékünk

Széles választék Minőség 29 éves tapasztalat Hivatalos márkaképviselet

Történetünk

  1. 1993

    Megalakult a ZSOZO Kft.!

  2. 1995

    A vállakozás megtette első lépéseit a gyártó, illetve termelő egységgé válás irányába.

  3. 2001

    Partneri kapcsolatot kötöttünk a német HÖRMANN hivatalos romániai képviseletével.

  4. 2005

    Az osztrák HELLA céggel is hivatalos partneri kapcsolatot alakítottunk ki.

  5. 2005

    ISO 9001:2008-as tanúsítvány megszerzése

  6. 2008

    Sikeres szabadalmi tanúsítványt megszerzése a saját fejlesztésű ANTIK nevű ollókaros napellenzőre.

  7. 2010

    A Gaviota – Simbac spanyol cégnek lettünk a hivatalos romániai partnere.

  8. 2012

    Folyamatosan új épületek, gyártó helységek, gyártó berendezések létesültek.

  9. 2019

    Átfogó vállalatirányítási informatikai rendszer bevezetése.

Kollégáink ugyanolyan fontosak, mint az ügyfeleink, ezért gyűléseink alkalmával mindent átbeszélünk, tisztázunk és hosszú távú, közös célokat tűzünk ki.

ZSOZO - Kedvenc tárgy az irodában  - Csíkszentkirály 537265, Románia

Folyamatos kommunikációs és szakmai képzéseken veszünk részt!

Kétszavasok

Legbüszkébb
Az elégedett ügyfelekre!
Superpower?
Fény és árnyék játéka!
Kedvenc dekor?
Az árnyékoló rendszereink.

Ügyfeleink

ZSOZO - Ügyfeleink

A fények és árnyékok megfelelő játékát!

Értékeljük a figyelmességet, a precizitást és a jó kapcsolattartó készséget.